سیروس مقدم از پایان پایتخت بدون خشایارالوند گفت، آخرین خنده ها

به گزارش وبلاگ بایوس، به گزارش خبرنگاران، سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت با حضور در برنامه تلویزیونی درجه یک که امشب 10 اسفند از شبکه یک سیما پخش شد، در اولین اظهارنظر رسمی پس از درگذشت ناگهانی زنده یاد خشایار الوند نویسنده این مجموعه تلویزیونی گفت: من چند وقت پیش به این برنامه دعوت شدم و قرار بود بیایم اینجا تا خبر یک عیدی را به مردم بدهم خبر ساخت یک اپیزود که توسط محسن تنابنده و خشایار الوند در حال نگارش بود.

سیروس مقدم از پایان پایتخت بدون خشایارالوند گفت، آخرین خنده ها

وی با اشاره برای برنامه ریزی برای فراوری این اپیزود ویژه ادامه داد: امروز قرار بود دورخوانی آخر این سریال انجام گردد و می خواستیم فردا صبح 11 اسفند اولین سکانس را از جاده کلید بزنیم.

جلسه آخر خیلی خندیدیم

مقدم با اشاره به آخرین جلسه با خشایار الوند شرح داد: ما چهارشنبه شب هشتم اسفند تا ساعت 21:30 در دفتر در کنار هم بودیم و او 50 درصد از فیلمنامه این تک قسمت را تحویل داد. ما آن شب درباره تست گریم و چگونگی طراحی لباس ها هم صحبت کردیم، آن شب درباره این موضوعات حرف زدیم و خیلی خندیدیم و بعد او رفت تا فوتبال ببیند و صبح به دفتر بیاید.

کارگردان پایتخت افزود: قرار بود پنجشنبه نهم اسفند ساعت 8 صبح سرویس (الوند) دنبال او برود و به دفتر بیایند و کسی که رفته بود اطلاع داد که چه اتفاقی اتفاق افتاده است. سپس ما به بیمارستان نیکان رفتیم و دیدیم که خبر صحت دارد.

وی با اشاره به سرانجام ساخت این اپیزود نوروزی گفت: آنچه که الوند نوشته آخرین یادگار اوست و باید حفظ گردد تا هر بار که مردم می بینند شاد شوند و برایش فاتحه ای بخوانند. پایتخت چهار پایه اصلی داشت که الوند یکی از پایه های اصلی بود و به نظرم اکنون خیلی سخت است که این کار ساخته گردد.

کارگردان سریال های اغما و روز حسرت به درگذشت پوپک گلدره در سریال نرگس هم اشاره و مطرح کرد: من چند سال پیش تجربه ای در این زمینه داشتم که پوپک گلدره فوت کرد البته آن سریال ملودرام بود و قصه غم انگیزی داشت و ما یک ماه وقت و فرجه پیدا کردیم تا خود را بازیابی کنیم.

تیم پایتخت زمان احتیاج دارد تا خود را بازسازی کند

وی افزود: امروز هم زمان ضروری است تا این تیم خود را بازسازی کند. پایتخت یک مطالبه مردمی است تا سریال خوب و باکیفیتی ساخته گردد. مردم کاری سرزنده می خواهند و کار کمدی با روحیه ای که من امروز از بچه ها دیدم خیلی سخت است.

کارگردان سریال های نرگس و مدینه در بخش دیگری به کارنامه خود اشاره و درباره شایعاتی از این قبیل که عزت الله ضرغامی و یا دیگران پارتی او بوده اند، گفت: من کارم را با کارهای خیلی کوچک، با دستیاری صحنه در دایی جان ناپلیون آغاز کردم. در این مدت از کارگری صحنه تا دستیار گریم و عکاسی هرچیزی را تجربه را کردم تا وقتی پشت دوربین قرار می گیرم فقط به عنوان رییس ظاهر نشوم و به عنوان یاری کننده در امور صحنه فعالیت کنم.

وی در سرانجام مطرح کرد: صداوسیما این فرصت را در اختیارم گذاشت تا اولین اثرم را در سال 68 بسازم و بعد اولین سریال ورزشی را با نام به سوی افتخار فراوری کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سیروس مقدم از پایان پایتخت بدون خشایارالوند گفت، آخرین خنده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیروس مقدم از پایان پایتخت بدون خشایارالوند گفت، آخرین خنده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید