اخبار و رویدادها

سفارت سوئد و دریافت ویزای این کشور

چگونه وقت سفارت سوئد بگیریم؟ برای دریافت ویزای سوئد چه مدارکی ضروری است؟ سفارت سوئد کجاست؟ در راهنمای سفارت سوئد، به این سوالات پاسخ می دهیم.

29 شهریور 1398

توصیه هایی برای داشتن سفری مهیج به مادرید

توصیه هایی برای سفر به مادریدمادرید، پایتخت اسپانیا، شهر تاریخ، موسیقی، شور و هیجان و فوتبال است. مادرید را می توان نمونه کوچک کشور اسپانیا دانست: از تمام سنت ها و جذابیت هایی که در این کشور وجود دارند، موردی هم در مادرید پیدا می گردد. مادرید را در جهان...

28 شهریور 1398

تشکیل ستاد قوی به منظور اجرای طرح توسعه مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم

استاندار خراسان شمالی با اشاره به ظرفیت های بالقوه و بالفعل مجموعه فرهنگی تاریخی مفخم بجنورد به عنوان پروژه محرک توسعه شهری، بر تشکیل ستادی قوی به منظور تصویب و اجرای این طرح تأکید کرد.

28 شهریور 1398

هشدار سازمان ملل درباره احتمال توقف برنامه های یاری رسانی به یمن

سازمان ملل متحد هشدار داده است، در صورتی که یک میلیارد دلار تعهدات اقتصادی جامعه بین الملل پرداخت نشود، 22 برنامه یاری رسانی در یمن در دو ماه آینده متوقف خواهد شد.

27 شهریور 1398

نمایشگاه شهر گردشگر نشان می دهد سازمان میراث فرهنگی رویکرد درستی دارد

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایشگاه شهر گردشگر نشان می دهد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رویکرد مناسب و درستی را در این حوزه پیش گرفته است.

26 شهریور 1398

دفتر منطقه ای سازمان جهانی گردشگری در ایران افتتاح گردد

استاندار همدان با تاکید براینکه ما گردشگری را راهی برای صلح در دنیا می دانیم، گفت: از دبیرکل سازمان دنیای گردشگری تقاضامندم موافقت خود را با استقرار دفتر منطقه ای در ایران را اعلام و با حضور خود این دفتر را افتتاح نمایند.

25 شهریور 1398

در مذمت اطلاعیه های پرسپولیس ، لعنت بر این دشمن فرضی!

محمد قراگزلو ، شاید بد نباشد اطلاعیه نویسان پرسپولیس بدانند همواره و همه گاه صداقت جواب می دهد به خصوص وقتی بدانی میلیون ها نفر تشنه شنیدن حرف های صادقانه اند.

24 شهریور 1398

دیدار وحید هاشمیان با سردار آزمون در روسیه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، وحید هاشمیان مربی تیم ملی روز گذشته با حضور در شهر سنت پترزبورگ، با سردار آزمون مهاجم ایرانی شاغل در لیگ روسیه دیدار و تبادل نظر کرد.

23 شهریور 1398

نحوه رسیدگی به بناهای آسیب دیده از سیلاب در بافت تاریخی گمیشان آنالیز شد

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان از آنالیز نحوه رسیدگی به بناهای آسیب دیده از سیل در محدوده بافت تاریخی گمیشان در شورای فنی معاونت میراث فرهنگی استان اطلاع داد.

22 شهریور 1398

برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی بانوان هنرمند شهرستان خوی

نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی بانوان شهرستان خوی بمناسبت چهلمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی همزمان با شروع دهه فجر در شهرستان خوی افتتاح شد.

22 شهریور 1398

اقدامات تازه برای حفظ خانه تاریخی امیرکبیر

بنابر آخرین اخبار بدست آمده، قرار است که اقدامات تازه ای پیرامون تجهیز خانه تاریخی امیرکبیر صورت گیرد. این خبر در بخش خانه تاریخی امیرکبیر در روستای هزاوه جای دارد.

21 شهریور 1398

زاخارووا: تروریست ها بیش از 200 بار آتش بس سوریه را نقض کردند

سخنگوی وزارت خارجه روسیه تأکید کرد که در دو هفته گذشته، تروریست های سوریه بیش از 200 بار آتش بس را نقض نموده اند که در نتیجه آن تعداد زیادی از غیرنظامیان جان خود را از دست دادند.

20 شهریور 1398

بومی سازی 3 پروژه ماهواره ای، فراخوان شناسایی پیمانکار اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، مرتضی براری در اینستاگرام نوشت: توسعه فناوری فضایی و بومی سازی آن علاوه بر اینکه افزایش اقتدار کشور را به همراه دارد، باعث رشد دانش و بلوغ علمی شده و ظرفیت بسیار مناسبی برای ارتقاء اشتغالزایی در کشور است.

19 شهریور 1398

اقدام فریبکارانه در فرودگاه هند با شیخ زکزاکی

مهر نوشت: یک خبرگزاری از تصمیم رئیس جنبش اسلامی نیجریه برای بازگشت به این کشور اطلاع داد.

19 شهریور 1398

اروگوئه به شهروندانش درباره سفر به آمریکا هشدار داد

وزارت خارجه اروگوئه به شهروندانش هشدار داد با توجه به افزایش خشونت های مربوط به نژادپرستی و نفرت در آمریکا و عدم توانمندی واشنگتن در متوقف کردن این جرایم، از سفر به این کشور خودداری نمایند.

18 شهریور 1398

نمی توان دور رمان دینی خط قرمز کشید

مریم بصیری می گوید زمانه و ساختار فکری نسل جوان امروز، خط قرمز کشیدن به دور رمان دینی را بر نمی تابد

18 شهریور 1398

فارس من، دخالت و اختلال شرکت های وارد کننده بزرگ در فروش تلفن همراه

تعدادی از مخاطبان از فروش نامناسب و ناهمگون تلفن همراه ابراز نارضایتی کردند که این موضوع از رئیس اتحادیه صوت تصویر تلفن همراه و لوازم جانبی پیگیری شد.

16 شهریور 1398

بازداشت اعضای تیم ترور ابراهیم الحوثی

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، سرویس های اطلاعاتی یمن از شناسایی اعضای تیم ترور برادر رهبر انصارالله و بازداشت تعداد زیادی از آنها خبر دادند.

16 شهریور 1398

انتشار تیزر جشنواره نمایش های آیینی و سنتی

نخستین تیزر رسمی نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی، در آستانه برپایی این رویداد منتشر شد.

15 شهریور 1398

براتوئف: 3 جنگ واقعی پیش روی تیم ملی بلغارستان است، بازی بدی مقابل ایران داشتیم

پاسور پیشین تیم ملی بلغارستان گفت: شاهد سه جنگ واقعی بین تیم بلغارستان با تیم های آمریکا، کانادا و ایران خواهیم بود.

14 شهریور 1398
تعداد: (293)