افزایش 3 برابری مسافران مترو

به گزارش وبلاگ بایوس، به گزارش تجارت نیوز، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران درباره آمار مسافران مترو پس از پایان تعطیلات نوروز اظهار کرد: روز گذشته آمار مراجعات مردم به مترو بسیار تعجب آور بود و مسافران حدود 290 هزار نفر بودند.

افزایش 3 برابری مسافران مترو

وی با اشاره به اینکه سرفاصله حرکت قطارها را با توجه به تعداد مسافران 5 دقیقه در نظر گرفتیم، گفت: اگر تقاضا بیشتر باشد تعداد قطارها و ظرفیت متفاوت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران ادامه داد: قبل از شیوع کرونا مسافران مترو یک میلیون و 800 هزار نفر در طول یک روز بودند که در ایام نوروز این میزان به کمتر از صد هزار نفر رسید ولی روز پیش حدود 2 تا 3 برابر شد و بسیاری از شهروندان ترجیح داده بودند برای تردد از مترو استفاده کنند.

نوبخت در پاسخ به این پرسش که امروز نسبت به روز گذشته آمار مسافران چگونه بوده است، گفت: هنوز آمار عددی در این زمینه حاصل نشده است. ولی پس از گذراندن پیک ترددها میزان سفرها مشخص می شود.

وی در مورد اینکه از روز گذشته تا به امروز کدام خطوط شلوغ تر بوده است، گفت: شلوغی مترو مربوط به همه خطوط است و زمانی که جابجایی انجام می گیرد از همه خطوط استفاده می شود.

منبع: فارس

منبع: تجارت نیوز

به "افزایش 3 برابری مسافران مترو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 3 برابری مسافران مترو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید