موبایل روی میز تدوین نهاده شد

به گزارش وبلاگ بایوس، فیلم کوتاه موبایل با موضوع موبایل به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی خدیور به مرحله تدوین رسید.

موبایل روی میز تدوین نهاده شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی وبلاگ بایوس، فیلم کوتاه موبایل با موضوع موبایل به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی خدیور در اردیبهشت ماه سال 1399 به مرحله تدوین رسید.

به گفته امیرعلی خدیور نویسنده و کارگردان پروژه، این فیلم کوتاه با موضوع موبایل جامعه امروز را به روایت در آورده است که تمامی انسان ها در این زمانه از کوچک تا عظیم وابستگی شدیدی به موبایل و دنیای مجازی دارند.

امیرعلی خدیور همچنین گفت: از تمامی عوامل و بازیگران پروژه تشکر کنم که وقت خود را برای این کار گذاشتند.

سید اسماعیل امیدی تهیه نماینده فیلم کوتاه موبایل اضافه نمود: که پروژه های زیاد و عظیمتری در دست داریم که ظرف چند ماه آینده پیش فراوری آنها را با همکاری امیرعلی خدیور شروع خواهیم کرد.

لازم به ذکر است، محمد رضا طالب زاده، حسین احمدی و یونس کریمی بازیگران این پروژه هستند. ضمن اینکه سیداسماعیل امیدی به عنوان تهیه نماینده و مشاور کارگردان، حدیث بلبلی به عنوان دستیارکارگردان، مهتاب عباس زاده به عنوان منشی صحنه، سام پورقربان به عنوان مدیر تصویر برداری، ریحانه شیرخانی به عنوان تصویر بردار، اشکان عباس آبادی به عنوان صدابردار، نگارمرادی به عنوان مدیرفراوری، مهیا اکبری به عنوان گریمور، روح الله عالمی به عنوان تدوینگر و ریحانه رفعتی به عنوان طراح لباس با این پروژه همکاری می نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "موبایل روی میز تدوین نهاده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موبایل روی میز تدوین نهاده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید