لبرون جیمز فرشته نجات میامی، ایندیانا و سن آنتونیو پیروز شدند

به گزارش وبلاگ بایوس، تیم های میامی هیت و آتلانتا هاوکس در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که در جدول رده بندی کنفرانس شرق به ترتیب رده های دوم و سوم را در اختیار دارند. در این بازی حساس که بامداد امروز سه شنبه در حضور 20 هزار و 204 تماشاگر سالن امریکن ایرلاینز شهر میامی برگزار گشت میزبان در غیاب دواین وید دروی درخشش لبرون جیمز از یک شکست خانگی فرار کرد و فزونی 121 بر 119 را رقم زد. این بازیکن به تنهایی 38 امتیاز، 8 ریباند و 6 پاس گل داشت و در کوارتر پایانی فرشته نجات تیمش شد. در آنسوی میدان هم جف تیگ و پل میلاسپ به ترتیب با 26 و 25 امتیاز شب درخشانی را سپری کردند.

لبرون جیمز فرشته نجات میامی، ایندیانا و سن آنتونیو پیروز شدند

نمایی از دیدار بامداد امروز میامی برابر آتلانتا. لبرون جیمز ستاره این بازی بود

ایندیانا پیسرز صدرنشین کنفرانس شرق هم برای تثبیت جایگاه خود در زمین بروکلین نتز 103 بر 86 برنده شد. لانس استفانسون و پل جورج در این بازی هر کدام 26 امتیاز برای تیم پیسرز کسب کردند و نقش مهمی را برتری تیم خود ایفا کردند. جو جانسون با 17 امتیاز بهترین یار تیم میزبان بود. از این بازی 17 هزار و 732 نفر دیدن کردند.

سن آنتونیو اسپرز که تا رده سوم جدول کنفرانس غرب نزول کرده است در خانه خود برابر تورنتو رپتورز 112 بر 99 به پیروزی دست یافت. تونی پارکر گارد سرشناس فرانسوی این تیم با کسب 26 امتیاز موثرترین یار تیمش بود. در کنار وی مانو جینو بیلی آرژانتینی هم 18 امتیاز برای تیمش به دست آورد. کیلی لاوری هم در ترکیب تیم حریف با 23 امتیاز بهتر از سایرین ظاهر شد.

در سایر دیدارهای بامداد امروز نتایج زیر به دست آمده است:

* فینیکس سانز 117 - لس آنجلس لیکرز 90

* دنور ناگتس 81 - گلدن استیت وریرز 89

* هوستون راکتس 104 - دالاس موریکس 111

* اورلاندو مجیک 98 - نیویورک نیکس 103

* کلیولند کاوالیرز 92 - دیترویت پیستونز 115

* شارلوت بابکتس 111 - میلواکی باکس 110

* ساکرامنتو کینگز 100 - نیواورلینز پلیکان 113

منبع: خبرگزاری مهر

به "لبرون جیمز فرشته نجات میامی، ایندیانا و سن آنتونیو پیروز شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبرون جیمز فرشته نجات میامی، ایندیانا و سن آنتونیو پیروز شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید