بازگشت هیجان به والیبال، آماده سازی تیم ها برای حضوری قدرتمند

به گزارش وبلاگ بایوس، شیوع ویروس کرونا رقابت های لیگ برتر والیبال را نیمه تمام گذاشت و کم تر هواداری تصور می کرد شش ماه هیچ رقابتی برگزار نشود. پس از لغو مسابقات لیگ برتر، رقابت های المپیک و لیگ ملت ها نیز به تعویق افتاد و هیجان تماشای والیبال فروکش کرد.

بازگشت هیجان به والیبال، آماده سازی تیم ها برای حضوری قدرتمند

با گذشت حدود شش ماه از تعطیلی کامل مسابقات و با نزدیک شدن به شروع رقابت های لیگ برتر، تیم ها در تدارک بازی های محبت آمیز هستند تا دوری و فاصله بازیکنان از فضای مسابقات را جبران نمایند و پیش از شروع رسمی لیگ برتر خود را در ملاقاتهای تدارکاتی محک جدی زنند.

فولادی ها نخستین سوت را زدند

روز دوشنبه سوت نخستین ملاقات تدارکاتی زده شد. دو تیم والیبال فولاد سپاهان و سیرجان در سالن فدراسیون والیبال رو در روی هم قرار گرفتند و پس از انجام چهار ست با نتیجه دو بر دو به کار خود سرانجام دادند. دو تیم از مدعیان فصل سی و چهارم به شمار می فرایند و برای حضوری قدرتمند در تقابل با رقبا تمام کوشش خود را به کار بستند. بازی دوم نیز قرار است روز چهارشنبه برگزار گردد.

میزبانی باغ فردوس اصفهان از یزدی ها

تیم سپاهان اصفهان پس از این بازی ها تهران ترک و خود را مهیای میزبانی از تیم شهداب یزد برای برگزاری دو ملاقات تدارکاتی خواهد نمود. ملاقاتی که قرار است روزهای ششم و هفتم شهریور ماه به میزبانی سالن مجموعه باغ فردوس اصفهان انجام گردد. شهداب یزد با راهنمایی محمد عمده غیاثی، سرمربی پیروز فصل گذشته تیم شهرداری ورامین گام در مسابقات خواهد گذشت و از نخستین تیم هایی به شمار رفت که عملکرد خوبی در فصل جابجایی داشته است.

تورنمنتدریاچه ارومیه

تورنمت چهارجانبه ارومیه نیز با نام دریاچه ارومیه از چهارم تا ششم شهریور ماه به مدت سه روز به میزبانی ارومیه برگزار می گردد. تیم های شهرداری ارومیه، آذرباتری ارومیه، شهرداری ورامین و فولاد سیرجان چهار تیم حاضر در مسابقات هستند.

همچنین قرار است تورنمنتی دیگر در آمل با حضور تیم های هراز آمل، هورسان رامسر، شهرداری گنبد و سرانجام اردکان برگزار گردد.

برنامه هفته نخست مسابقات چهارشنبه 19 شهریور برگزار خواهد شد که برنامه آن طبق سیدبندی انجام شده، به توضیح زیر است:

* شهرداری ورامین - شهرداری قزوین

* سایپا تهران - هورسان رامسر

* شهرداری ارومیه - آذر باتری ارومیه

* فولاد سپاهان اصفهان - خاتم اردکان

* شهرداری گنبد - شهداب یزد

* فولاد سیرجان ایرانیان - راه یاب ملل مریوان

* لبنیات هراز آمل - پیکان تهران

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازگشت هیجان به والیبال، آماده سازی تیم ها برای حضوری قدرتمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت هیجان به والیبال، آماده سازی تیم ها برای حضوری قدرتمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید