آخرین وضعیت مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال آنالیز شد

شب گذشته (26 آذر) اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس و استاندار هرمزگان در دیدار با وزیر امور اقتصادی و دارایی آخرین وضعیت مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال را آنالیز کردند.

آخرین وضعیت مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال آنالیز شد

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در گفت و گو با خبرنگاران، اضافه نمود: در این جلسه علاوه بر بنده سید مصطفی ذوالقدر، محمد آشوری از نمایندگان هرمزگان در مجلس و فریدون همتی استاندار هرمزگان حضور داشتند.

احمد مرادی با بیان اینکه در این جلسه حمایت از کارگران این مجتمع و جلوگیری از بیکار شدنشان به عنوان اولویت کاری در دستور کار نهاده شد، اظهار کرد: تمامی دغدغه ها مطرح و از دولت خواسته شد خود شخصأ به موضوع واگذاری این مجتمع صنعتی ورود نموده و سازمان خصوصی سازی این بار با دقت لازم اقدام به واگذاری سهام بزرگترین تولیدکننده آلومینیوم کشور بپردازد.

وی با اشاره به اینکه وزیر امور اقتصادی و دارایی در این جلسه قول حمایت از کارگران این مجتمع را داد، بیان کرد: در این جلسه مجمع نمایندگان و استاندار هرمزگان خواهان واگذاری بخش عمده ای از سهام این مجتمع به کارگران، بخشی به دولت و واگذاری باقیمانده سهام به متقاضیان شدند به گونه ای که فرد یا شرکت خاصی سهام اکثریت این مجتمع را صاحب نشده و بعدها اقدام به انحصار نکند.

عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس در سرانجام حمایت از کارگران را ضروری دانست و اعلام نمود: از وزیر امور اقتصادی و دارایی خواسته شد این بار خطا در نحوه واگذاری مرتبه گذشته رخ ندهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین وضعیت مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال آنالیز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت مجتمع آلومینیوم المهدی و هرمزال آنالیز شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید