سریال و پخش خانگی

فیلم های پرستاره در راه اکران آنلاین

روزنامه خراسان - مائده کاشیان: پس از این که فیلم خروج ساخته ابراهیم حاتمی کیا برای اولین بار به صورت اینترنتی و در سینمای آنلاین اکران شد، فیلم طلا به کارگردانی پرویز شهبازی، دومین فیلمی است که اکران آن از دیروز شروع شده است. علاوه بر این دو فیلم آثار...

12 شهریور 1399

بچه مهندس به سری چهارم می رسد؟، پیشنهادی که منتظر تصمیم سیماست

بچه مهندس 3 توانسته بازخوردهای مثبتی را از سوی مخاطبان سیما ببیند و در نظرسنجی ها حتی از سریال شبکه سه نیز پیشی گرفته است که با این سابقه و نیز با توجه به تمایل مدیران شبکه دو، احتمال ساخت سری جدید آن وجود دارد.

13 تیر 1399

خبرنگاران استقبال از مرگ پشت دیوارهای سبز

ساری - خبرنگاران - معضل پسماند و آلودگی های ناشی از آن در استان های شمالی بویژه مازندران قصه پرغصه ای است که گذر زمان فقط شاخ و برگش را اضافه تر می کند؛ مانند آنچه که در عمارت آمل ، ساحل محمودآباد یا منطقه جنگلی کیاسر ساری از چند دهه پیش جلوی چشم شهروندان...

2 تیر 1399

5 ترفند سریع برای بهبود سرعت وای فای خانگی

این روزهای کرونایی، وای فای در کانون توجه خانه ها و خانواده ها است.

3 خرداد 1399

پخش پایتخت6 از اول فروردین آغاز می شود

مدیر شبکه یک سیما گفت: قسمت اول مجموعه تلویزیونی پایتخت6 به کارگردانی سیروس مقدم، اول فروردین سال 99 پخش می شود.

17 فروردین 1399

نامزد دریافت جایزه خرس طلایی به جمع داوران یاس پیوست

به گزارش خبرنگاران، آنت اولسن کارگردان دانمارکی از جمله داوران خارجی جشنواره فیلم یاس است که آثار مسابقه دنیا (از بخش های مسابقه بین الملل سومین جشنواره فیلم یاس) را داوری می نماید.

23 آبان 1398

نون خ؛ پایتختی برای کُردزبانان

نشست خبری سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی، امروز (17 فروردین ماه) پس از گفت وگوی بازیگران و عوامل سریال با مخاطبان، با حضور خبرنگاران در محل سازمان صدا و سیما برگزار گردید.

12 تیر 1398

برنامه های نوروزی شبکه سحر، مستندها و فیلم هایی که دوبله می گردد

به گزارش خبرنگاران، شبکه سحر برنامه ها، فیلم ها و سریال های مختلفی را برای ایام نوروز 98 در نظر گرفته است.

4 تیر 1398

ویدئو، پشت صحنه سریال نوروزی تلویزیون با بازی مهران غفوریان

ساخت سریال نوروزی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی مهران مهام و به کارگردانی علیرضا نجف زاده با قلم امیرعباس پیام و مهدی روشن روان و با حضور محمد حسین لطیفی به عنوان مشاور سریال در شرق تهران دنبال می شود.

2 تیر 1398

سیروس مقدم از پایان پایتخت بدون خشایارالوند گفت، آخرین خنده ها

به گزارش خبرنگاران، سیروس مقدم کارگردان سریال پایتخت با حضور در برنامه تلویزیونی درجه یک که امشب 10 اسفند از شبکه یک سیما پخش شد، در اولین اظهارنظر رسمی پس از درگذشت ناگهانی زنده یاد خشایار الوند نویسنده این مجموعه تلویزیونی گفت: من چند وقت پیش به این...

31 خرداد 1398

شروط کرانستون برای ورود دنیای به ابرقهرمانی، باید شرور باهوش باشم

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایندی وایر، برایان کرانستون بازیگر، نویسنده و کارگردان در گفتگویی از تمایل خود برای بازی در فیلم های ابرقهرمانی سخن گفت؛ تمایلی که 2 شرط پیش زمینه آن است.

14 اسفند 1397