سلامتی و پزشکی

خبرنگاران 960 کارگر و کولبر کردستانی کمک هزینه 10 میلیون ریالی می گیرند

سنندج - خبرنگاران - استاندار کردستان گفت: 960 کارگر مرز و کولبر و خانوارهای زیر پوشش آنها در این استان از کمک هزینه (کارت هدیه 10 میلیون ریالی) اهدایی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ویژه جامعه کولبری بهره مند می شوند.

15 خرداد 1399

کرونا؛ له یا علیه ترامپ، نگاهی بر آینده کارزار انتخاباتی 2020

خبرنگاران، گروه بین الملل- مریم خرمائی: خیلی ها می گویند که او خطر شیوع کرونا را جدی نگرفت. منظورشان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا است که در مراحل آغازین این بحران، بلا را از جان آمریکایی هایی که امروزه صدرنشین آمار مبتلایان به کووید 19 هستند، دور می...

6 خرداد 1399

اختصاص596 میلیارد به 38 بیمارستان استان تهران برای درمان کرونا

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: تا به امروز حدود 596 میلیارد تومان اعتبار برای پیشگیری و درمان بیماری کرونا در اختیار دانشگاه های علوم پزشکی قرارگرفته است.

2 خرداد 1399

فاصله گذاری اجتماعی تنها راه مبارزه با کرونا است

ایسنا/ یک فوق تخصص بیماری های عفونی ضمن بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی در کنترل بیماری کرونا بسیار موثر است، گفت: این طرح تنها راه مبارزه با کرونا است و باید از ابتدای شیوع این بیماری در کشور اجرا و مردم نیز آن را رعایت می کردند.

1 خرداد 1399

واحد اهدای بافت مرکز تحقیقات پزشکی قانونی به بانک سلول و بافت ارتقا یافت

سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: با توسعه فعالیت های کمی و کیفی مرکز تحقیقات پزشکی قانونی و دستاوردهای علمی حاصل از آن، واحد اهدای بافت مرکز تحقیقات پزشکی قانونی به بانک سلول و بافت ارتقا یافت.

30 اردیبهشت 1399

نامه بوریس جانسون از قرنطینه به مردم ، مهم این است که با شما صادق سخن بگویم؛ اوضاع وخیم تر می شود

بوریس جانسون هم زمان با افزایش آمار ابتلا به کرونا در انگلیس درباره خطرات این ویروس به مردم کشورش نامه نوشت و هشدار داد که دولت برای جلوگیری از میزان شیوع این بیماری، محدودیت های بیشتری را وضع خواهد کرد.

29 اردیبهشت 1399

تقدیر باشگاه رم از پرستار ایرانی

باشگاه رم در پیامی از زحمات پرستار ایرانی در راه مبارزه با کرونا تقدیر کرد.

28 اردیبهشت 1399

600 هزار نفر در جهان کرونایی شدند، 100 هزار آمریکایی کرونا گرفتند

میزان ابتلا به کرونا در جهان از مرز 600 هزار نفر عبور کرد که آمریکا با 100 هزار نفر بیشترین میزان ابتلا در جهان را دارد.

26 اردیبهشت 1399

اپلیکیشن نشانه شناسی کرونا در اپل استور

این اپ همچنین به پزشکان کمک می کند تا بتوانند میان نشانه های کووید-19 و سرفه یا سرماخوردگی فصلی تفاوت قائل شوند. همچنین به افراد کمک می کند تا متوجه شوند که چه چیزی باعث می شود حالشان بدتر شود.

24 اردیبهشت 1399

برانکو: بعضی از مردم کرواسی بی مسئولیت هستند

کتاب های فوتبالی زیادی دارم که تا به امروز فرصت نکرده ام آن ها را بخوانم و در این مدت آن ها را مطالعه می کنم. اوضاع خوشایند نیست، ولی من نگرش مثبتی دارم و از زمان استفاده می کنم.

23 اردیبهشت 1399

پزشک و رئیس هیأت مدیره استقلال، مشکوک به کرونا

دو نفر از اعضای باشگاه استقلال به دلیل مشکوک بودن به ابتلا کووید-19 (ویروس کرونا) تحت درمان قرار گرفته اند.

23 اردیبهشت 1399

جشنواره فیلم کن به تعویق افتاد

جشنواره فیلم کن که قرار بود طبق برنامه ریزی از 12 تا 23 مه برگزار گردد به دلیل شیوع بیماری همه گیر کووید-19 به تعویق افتاد.

19 اردیبهشت 1399

یک بام و دو هوا در زمانه کرونا ، ستایش مربی فوتبال و کوبیدن پزشک فوق تخصص

ستایش سرمربی تیم فوتبال لیورپول برای اظهار نظر نکردن درباره ویروس کرونا و همزمان انتقاد از اظهار نظر یک فوق تخصص ریه درباره ویروس کرونا در تلویزیون هنری می خواهد که البته خدا در وجود برخی به ودیعه نهاده است.

14 اردیبهشت 1399

جشنواره کن ادعای نشریه لوپوئن را رد کرد

مقامات جشنواره بین المللی فیلم کن گزارش یک نشریه فرانسوی مبنی بر لغو جشنواره سینمایی کن در سال 2020 را رد کردند.

13 اردیبهشت 1399

چرا معین دستمزد کارگران به دقیقه 90 کشیده می شود؟

یک مقام مسئول کارگری گفت: وقتی کارگران در معرض آلودگی ویروس کرونا قرار دارند و با تمام توان سر کار خود حاضر می شوند، حداقل انتظارشان این است که استرس دستمزد سال آینده را به آنها تحمیل نکنیم و وظیفه شورای عالی کار است که این دغدغه را کاهش دهد.

11 اردیبهشت 1399

وزارت میراث فرهنگی: نوروز 99 سفر نکنید، خدمات گردشگری به مسافران نوروزی در کشور ملغی شد

خبرنگاران: همزمان با وسیع تر شدن موج کرونا در کشور و درخواست های مکرر وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا از مردم برای توقف سفرهای غیر ضروری با هدف کاستن از موج شیوع کرونا در کشور، علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پس...

10 اردیبهشت 1399

درمان دومین فرد مبتلا به اچ آی وی

اولین نفر تیموتی ری براون، معروف به بیمار برلین، 13 سال پیش درمان شد. بیمار دوم را بیمار لندن نامیدند. پزشکان گفتند که وی 30 ماه در بهبودی بود و در این مدت ویروس از خون وی ناپدید شد. نام بیمار افشا نشده است.

9 اردیبهشت 1399

از اقدامات نمایشی در مقابله با کرونا پرهیز گردد

وزیر کشور گفت: اطلاع رسانی صادقانه از سوی مسئولان و اقدامات تبلیغاتی نمایشی بعضی عناصر غیرمسئول غیرقابل قبول است.

8 اردیبهشت 1399

اعطای مرخصی به حدود 70 هزار نفر از زندانیان کشور

رئیس سازمان زندان های کشور از اعطای مرخصی به حدود 70 هزار نفر از زندانیان در اجرای بخشنامه رئیس قوه قضاییه برای پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا خبر داد.

7 اردیبهشت 1399

آماری عجیب از کنسلی بلیت های قطار با شیوع کرونا

عضو هیئت مدیره انجمن شرکت های حمل و نقل ریلی گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا، روزانه 7 تا 8 هزار بلیت قطار کنسل و استرداد می شود.

2 اردیبهشت 1399
تعداد: (87)