کاهش قابل توجه میزان مرگ ومیر روزانه بر اثر کرونا در فرانسه

به گزارش وبلاگ بایوس، وزارت بهداشت فرانسه گفت طی 24 ساعت گذشته کمتر از 100 نفر از افراد مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) در این کشور جان باخته اند.

کاهش قابل توجه میزان مرگ ومیر روزانه بر اثر کرونا در فرانسه

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ بایوس به نقل از شبکه خبری الجزیره، وزارت بهداشت فرانسه روز شنبه گفت طی 24 ساعت گذشته 80 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در این کشور جان خود را از دست داده اند که این رقم کمترین میزان مرگ ومیر روزانه بر اثر ابتلا به کرونا در فرانسه طی بیش از 1.5 ماه اخیر است.

آمار مرگ ومیر روزانه بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در فرانسه از 20 مارس (اول فروردین ماه) همواره سه رقمی بوده است، اما طی 24 ساعت گذشته آمار روزانه قربانیان ویروس کرونا برای اولین بار طی 7 هفته اخیر به کمتر از 100 نفر رسیده است.

بر اساس آمارهای رسمی منتشر شده از سوی وزارت بهداشت فرانسه، تا به امروز بالغ بر 26300 مورد مرگ ومیر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در این کشور به ثبت رسیده است.

فرانسه از لحاظ آمار قربانیان ویروس کرونا (بیماری کووید-19) پس از کشورهای آمریکا، انگلیس، ایتالیا و فرانسه در رتبه پنجم جهان قرار گرفته است.

وزارت بهداشت فرانسه شمار مبتلایان به ویروس کرونا در انی کشور را نیز بالغ بر 170 هزار نفر اعلام کرده است. کشور فرانسه لحاظ آمار مبتلایان به ویروس کرونا در رتبه ششم جهان جای دارد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاهش قابل توجه میزان مرگ ومیر روزانه بر اثر کرونا در فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش قابل توجه میزان مرگ ومیر روزانه بر اثر کرونا در فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید