پرسپولیس در چه صورتی قهرمان می گردد، مثلث خطرناک پیش روی سرخ ها

به گزارش وبلاگ بایوس، فرزاد آشوبی در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد دیدار پرسپولیس با ذوب آهن اصفهان گفت: بدون شک یکی از سخت ترین بازی های پرسپولیس در لیگ برتر محسوب می گردد. پرسپولیس توان لازم را برای بردن ذوب آهن دارد اما نباید فراموش کرد حریفش در آمادگی کامل به سر می برد و در هفته های گذشته عملکرد درخشانی داشته است.

پرسپولیس در چه صورتی قهرمان می گردد، مثلث خطرناک پیش روی سرخ ها

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس در ادامه اضافه نمود: به نظرم سه بازی آینده پرسپولیس تا حدود زیادی تکلیف قهرمان را تعیین می نماید. پرسپولیس سه بازی حساس مقابل ذوب آهن، تراکتورسازی و سپاهان دارد که اگر در این بازی ها نبازد قطعاً قهرمان زودهنگام لیگ خواهد شد.

وی درباره اشاره خود به هت تریک قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اضافه نمود: اینکه پرسپولیس با وجود چنین برنامه دقیقی بتواند قهرمان گردد اصلاً عجیب نیست. به نظرم تمام ارکان این باشگاه در صندلی خود قرار دارند و جای هیچ گونه نگرانی نیست. این تیم تمام فاکتورهای لازم را برای موفقیت دارد. پرسپولیس با روند فعلی خود باعث پیشرفت فوتبال باشگاهی کشور هم شده است.

آشوبی درباره تأثیر برانکو در موفقیت های پرسپولیس تاکید نمود: ثبات کادر فنی و بازیکنانی که شاکله اصلی تیم را تشکیل می دهند بسیار اهمیت دارد. به نظرم برانکو در رأس هرم موفقیت واقع شده است. در واقع او بود که نظم لازم را به تیم و حتی باشگاه داد. او یک جنتلمن واقعی است. پرسپولیس به حضور شخصی که در کنار سرمربیگری مدیریت و روانشناسی خوبی هم داشته باشد احتیاج داشت.

کارشناس فوتبال ایران درباره بازیکنان جدید پرسپولیس اضافه نمود: پرسپولیس با تغییراتی که در نیم فصل داشت احتیاج به زمان داشت. همانطور که می بینید بازیکنان جدید این تیم در بازی های اخیر خیلی خوب بودند. به همین خاطر فکر می کنم پرسپولیس شانس اصلی صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم هست.

وی درباره شانس سایر مدعیان قهرمانی نظیر استقلال و تراکتورسازی برای کسب مقام قهرمانی توضیح داد: شخصاً بعید می دانم تیمی بتواند پرسپولیس را متوقف کند. چون که این تیم کم نوسان ترین و شایسته ترین تیم برای قهرمانی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس در چه صورتی قهرمان می گردد، مثلث خطرناک پیش روی سرخ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس در چه صورتی قهرمان می گردد، مثلث خطرناک پیش روی سرخ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید