وام 10 میلیونی کرونا برای چه کسانی است؟

به گزارش وبلاگ بایوس به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان، با اشاره به هدیه 500 هزار تومانی این بنیاد به تمامی مددیاران و مددکاران بهزیستی، گفت: علاوه بر این، مبلغ 10 میلیون تومان برای خانواده های مددجویان دارای بیمار خاص، صعب العلاج و فوتی بر اثر کرونا که تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند، تخصیص داده شد.

وام 10 میلیونی کرونا برای چه کسانی است؟

فتاح با اعلام خبر یاری 10 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به کمیته امداد امام خمینی (ره) برای حمایت از خانواده های مددجویانی که اعضای آنها به دلیل شیوع کرونا جان باختند، اظهار کرد: به دنبال ادامه همکاری بنیاد مستضعفان با نهادهای حمایتی در جریان شیوع کرونا در کشور، این بنیاد، مبلغ 20 میلیارد تومان را در اختیار کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور قرار داد.

وی اضافه کرد: این مبلغ با توجه به درخواست این دو نهاد در اختیار کمیته امداد و بهزیستی قرار گرفته و قرار است برای حمایت از مددکاران، مددیاران، خانواده های مددجویان دارای عضو فوتی بر اثر کرونا و بیماران خاص و صعب العلاج تحت حمایت، هزینه گردد.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه 10 میلیارد تومان از این مبلغ، به بهزیستی و 10 میلیارد تومان هم به کمیته امداد تخصیص داده شده است، گفت: یاری 10 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان به سازمان بهزیستی، با در خواست رئیس این سازمان صورت گرفته و این مبلغ در قالب هدیه 500 هزار تومانی به مددکاران و مددیارانی که طی این هفته ها، ایثارگرانه خدمت کردند تقدیم شد.

فتاح ادامه داد: با درخواست رئیس کمیته امداد امام خمینی مبنی بر حمایت از خانواده مددجویانی که عضوی از آنها بر اثر کرونا فوت نموده، مقرر شد مبلغ 10 میلیون تومان را به خانواده هر فوتی و 10 میلیون تومان نیز برای خانواده های مددجویانی که بیمار صعب العلاج یا بیمار خاص دارند، پرداخت گردد.

منبع: تجارت نیوز

به "وام 10 میلیونی کرونا برای چه کسانی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وام 10 میلیونی کرونا برای چه کسانی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید