هیچ تقاضای تامین برقی در تهران بی پاسخ نمی ماند

به گزارش وبلاگ بایوس، مدیر دفتر خدمات مشترکین شرکت برق منطقه ای تهران گفت: با وجود تنگنا های موجود، تا به امروز هیچ یک از تقاضا های تامین برق متقاضیان بدون جواب نمانده است.

هیچ تقاضای تامین برقی در تهران بی پاسخ نمی ماند

رضا فلاحتکار مدیر دفتر خدمات مشترکین فوق توزیع و مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای تهران در گفت وگو با خبرنگار، در تشریح عملکرد طی سال گذشته و برنامه های آینده حوزه برق با اشاره به موضوع تحریم ها و مسائل پیش آمده گفت: برق منطقه ای تهران علیرغم تنگنا های موجود، مسائل و کمبود ها، تا به امروز هیچ یک از تقاضا های تامین برق متقاضیان را بدون جواب نگذاشته و جوابگوی نیاز های متقاضیان و مشترکان بوده است.

او با اشاره به حوزه کاری گروه خدمات مشترکین این دفتر گفت: در حال حاضر بدهی های مشترکین به صنعت برق از طریق تهاتر با محصول سیمان تسویه شده است. ضمن آنکه جهت بررسی تامین برق متقاضیان دیماندی شرکت های توزیع و متقاضیان برق منطقه ای تهران، جلسه کمیسیون مصارف عمده برق تهران بصورت هفتگی تشکیل می گردد.

مدیردفتر خدمات مشترکین فوق توزیع و مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای تهران در ادامه با تشریح اقدامات شاخص اجرا شده در حوزه گروه کاری مدیریت مصرف این دفتر عنوان کرد: یکی از اقدامات شاخص این دفتر، قرائت برخط (آنلاین) شاخص های کیفیت توان برق مصرفی مشترکین علاوه بر انرژی مصرفی بوده است.

فلاحتکار اضافه نمود: با توجه به رشد مصرف در صنعت برق و تمهیدات شرکت مادر تخصصی توانیر در راستای همکاری مشترکان، برق منطقه ای تهران نیز برای پایداری شبکه سراسری در تابستان سال 1399 از ابتدای دی سال گذشته اقداماتی را در جهت اجرای طرح های کاهش پیک بار آغاز کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "هیچ تقاضای تامین برقی در تهران بی پاسخ نمی ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ تقاضای تامین برقی در تهران بی پاسخ نمی ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید