نگرانی بابت اقلام مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان نداریم، دولت بر قیمت ها نظارت کند

به گزارش وبلاگ بایوس، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه انبارها پر است و هیچ نگرانی بابت تهیه اقلام مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان وجود ندارد.

نگرانی بابت اقلام مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان نداریم، دولت بر قیمت ها نظارت کند

نادر قاضی پور در تبادل نظر با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری وبلاگ بایوس، با اشاره به شروع ماه مبارک رمضان و لزوم تهیه مایحتاج مردم اظهار کرد: کمیسیون صنایع و معادن مجلس با موضوع تهیه ارزاق مورد احتیاج جامعه در ماه مبارک رمضان جلسه ای را با رضا رحمانی برگزار کرد.

وی اضافه نمود: وزیر صنعت، معدن و تجارت به نمایندگان این اطمینان خاطر را داد که ملزومات معیشتی مردم در انبارها به وفور موجود است و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت جهاد کشاورزی هم در گزارشی عنوان نموده که مجوز دارد تا مرغ را به صورت مازاد احتیاج در اختیار وزارت تعاون قرار دهد، توضیح داد: وزارت تعاون این اقلام را در قالب سبد کالا در اختیار مردم قرار می دهد. بنابراین نگران کمبودها نخواهیم بود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: نگرانی اعضای کمیسیون بیشتر پیرامون افزایش قیمت کالاهای اساسی توسط سودگران در ایام ماه مبارک رمضان است که به دلیل نقص در نظارت هر ساله توسط سوداگران اتفاق افتاده، لذا از مسئولان دولت خواستیم نظارت را برای کنترل قیمت ها در این ماه عزیز افزایش دهند.

4034/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "نگرانی بابت اقلام مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان نداریم، دولت بر قیمت ها نظارت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی بابت اقلام مورد احتیاج مردم در ماه مبارک رمضان نداریم، دولت بر قیمت ها نظارت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید