نصب تونل ویژه ضد کرونا در اقامتگاه رسمی پوتین

به گزارش وبلاگ بایوس، تمام کسانی که به ملاقات رئیس جمهوری روسیه در اقامتگاه رسمی او در حاشیه شهر مسکو می فرایند، باید ابتدا از یک تونل یا راهروی ضدعفونی کرونا بگذرند.

نصب تونل ویژه ضد کرونا در اقامتگاه رسمی پوتین

به گزارش وبلاگ بایوس به نقل از رویترز، رسانه های رسمی روسیه تصاویری از یک تونل ضدعفونی در محل اقامت ولادیمیر پوتین منتشر کردند که نشان می دهد همه افراد برای وارد شدن به اقامتگاه رئیس جمهوری روسیه و ملاقات با او باید از این تونل گندزدا بگذرند. این راهرو برای جلوگیری از آلوده شدن پوتین به ویروس کرونا طراحی شده و کار متخصصان روس در یک شرکت داخلی در شهر پنزا در 625 کیلومتری جنوب شرقی مسکو است.

همزمان با ورود ویروس کرونا به خاک روسیه، پوتین کاخ کرملین را به مقصد اقامتگاه موسوم به نُوو-اوگاریوو خارج از مسکو ترک کرد و ملاقاتهای محدود و برنامه های رسمی رئیس جمهوری روسیه به این مکان منتقل شد. پیش تر گفته شده بود مهمانان پوتین پیش از ملاقات با او باید آزمایش کرونا بدهند اما حالا معین شده علاوه بر آن آزمایش، عبور از تونل گندزدا هم بخش اجباری ماجراست.

تصاویری که ریانووستی منتشر نموده نشان می دهد مهمانان پوتین و کارکنان اقامتگاه رسمی او وارد یک تونل می شوند و همزمان مواد ضدعفونی کننده از بالا و دو طرف به سر تا پای آنها پاشیده می گردد. به این ترتیب، افراد پس از ضدعفونی شدن اجازه می یابند وارد اقامتگاه نُوو-اوگاریوو شوند. با تمام این سختگیری ها، دمیتری پسکف (سخنگوی پوتین) ماه گذشته گفت به کرونا مبتلا شده است.

روسیه تا امروز بیش از 500 هزار بیمار مبتلا به کووید-19 داشته که پس از برزیل و آمریکا سومین کشور آلوده دنیاست. هر چند آمار 7000 نفری کشته های آن در مقایسه با تعداد مبتلایان تردیدها را درباره درستی آمارها افزایش داده است. پوتین هفته گذشته پس از مدت ها در انظار عمومی ظاهر شد و بدون ماسک در جشن ملی روز روسیه شرکت کرد.

تصویر این گزارش مربوط به بازدید ولادیمیر پوتین (در لباس محافظ رنگی) از یک بیمارستان بیماران کرونا در ماه های گذشته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "نصب تونل ویژه ضد کرونا در اقامتگاه رسمی پوتین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب تونل ویژه ضد کرونا در اقامتگاه رسمی پوتین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید