ملاقات مردمی شهردار منطقه 13 غیرحضوری شد

به گزارش وبلاگ بایوس، با هدف اجرای طرح فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ملاقات مردمی شهردارمنطقه 13 غیرحضوری شد.

ملاقات مردمی شهردار منطقه 13 غیرحضوری شد

وبلاگ بایوس- پروانه بهرام نژاد: در راستای تحقق طرح فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی و به منظور بررسی و رفع مسائل شهفرایندان منطقه13، مرتضی رحمان زاده شهردارمنطقه اولین جلسه دیدار مردمی شهردار در سال 1399 را تلفنی برگزار کرد. او در این برنامه غیر حضوری جوابگوی مسائل شهفرایندانی بود که در روزهای گذشته درخواست دیدار و ارتباط با مدیریت شهری را داشتند.

رحمان زاده درباره برقراری امکان دیدار غیرحضوری با شهفرایندان گفت: از آنجا که برگزاری دیدار های مردمی به این شیوه سبب سرعت و افزایش کیفیت جوابگویی می شود، این فرایند تا اطلاع ثانوی در منطقه 13 ادامه خواهد داشت.

  • کاهش ترددهای شهری

باتوجه به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا و تأکید کارشناسان به کاهش تردد در بیرون از خانه، برگزاری جلسات دیدار مردمی به صورت غیرحضوری منجر به کاهش سفرهای غیرضروری درون شهری خواهد شد. رحمان زاده هم با تأکید براین موضوع اضافه نمود: کاهش تردد و افزایش بهره وری در کنار تلاش برای کنترل ویروس کرونا با جلوگیری از حضور مردم در اجتماعات، از نتایج برگزاری دیدار غیرحضوری شهرداری منطقه 13 است و در نظر داریم بازخورد این طرح را با نظرسنجی از شهفرایندان کسب کنیم.

  • اینترنتی وقت بگیرید

لازمه دیدار غیرحضوری با شهردار منطقه13 ابتدا از طریق ثبت درخواست در سامانه اینترنتی است و پس از آن شهفرایندان می توانند در روز تعیین شده با مدیریت شهری منطقه ارتباط برقرار کنند و مسائل و خواسته های خود را درمیان بگذارند.

علاقه مندان برای دریافت وقت دیدار مردمی و ثبت درخواست به سامانه publicmeeting.tehran.ir مراجعه کنند.

منبع: همشهری آنلاین

به "ملاقات مردمی شهردار منطقه 13 غیرحضوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مردمی شهردار منطقه 13 غیرحضوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید