مقام آمریکایی :مایک پنس کرونا ندارد و قرنطینه نمی گردد

به گزارش وبلاگ بایوس، سخنگوی معاون رئیس جمهوری آمریکا خاطرنشان کرد، مایک پنس تدابیر احتیاطی خاصی را دنبال خواهد نمود اما این شامل قرنطینه نمی گردد. پیش از این تست کرونای دبیر مطبوعاتی معاون ترامپ مثبت اعلام شد.

مقام آمریکایی :مایک پنس کرونا ندارد و قرنطینه نمی گردد

دیوید اومالی، سخنگوی معاون رئیس جمهوری آمریکا به سی ان بی سی گفت: مایک پنس به توصیه واحد درمانی کاخ سفید عمل خواهد نمود و قرنطینه نمی گردد. هر روز تست مایک پنس منفی است و امروز دوشنبه در کاخ سفید حضور می یابد. او به کروناویروس مبتلا نیست.

یک مقام ارشد آمریکا یکشنبه به ان بی سی نیوز گفت، مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا طی چند روز آینده فاصله خودش را با دیگران حفظ می نماید اما هیچ محدودیتی در برنامه او وجود ندارد.

در چند روز گذشته رسانه های آمریکایی گزارش دادند، دکتر آنتونی فائوچی، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا، رابرت ردفیلد، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و استیون هان، کمیسیونر سازمان غذا و داروی آمریکا برای دو هفته دو کاری خواهند داشت. آن ها با شخصی آلوده در تماس محدود قرار داشتند.

این اخبار پس از آن منتشر می گردد که یکی از خدمتکاران ویژه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و کیتی میلر، دبیر مطبوعاتی مایک پنس به ویروس کرونا آلوده شدند و همین امر نگرانی هایی را درون کاخ سفید ایجاد کرد.،ایسنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و دنیا را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "مقام آمریکایی :مایک پنس کرونا ندارد و قرنطینه نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام آمریکایی :مایک پنس کرونا ندارد و قرنطینه نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید