مظفر را از دست نداده ایم، او هنوز جزو گزینه های راهنمایی تیم ملی است

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در گفت وگو با خبرنگاران در واکنش به پیوستن سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان به تیم کویت گفت: مظفر هنوز جزو گزینه های ما برای سرمربیگری تیم ملی است؛ الان مشکل چیست؟

مظفر را از دست نداده ایم، او هنوز جزو گزینه های راهنمایی تیم ملی است

وی در پاسخ به این سؤال که مظفر بارها در رسانه از وضعیت نابسامان لیگ و برخوردهای انجام شده ابراز تأسف نموده و شاید این یکی از دلایل رفتن مظفر باشد، اضافه کرد: این ها چیزهایی است که شما می گویید؛ چه کسی بدرفتاری نموده است؟ شما در حد شنیده ها قضاوت می کنید. قرار ما بر این بود تا با تعامل با باشگاه ها و کسانی که از سرِ علاقه در بخش بانوان سرمایه گذاری می نمایند همکاری کنیم و تشکر می کنم که در چنین شرایط اقتصادی در کنار تیم بانوان هستند.

صوفی زاده در پاسخ به این سؤال که آیا گزینه مناسبی برای جایگزینی مظفر در تیم ملی وجود دارد یا خیر؟ اظهار کرد: زیور بابایی یکی از مربیانی است که در سطح قهرمانی در کشور عنوان دارد. همچنین تیم ملی برای نخستین بار با سلیمانی، عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرد و یا حتی رز جدیدی زاده که او نیز سال گذشته به عنوان قهرمانی در لیگ برتر فوتسال بانوان رسید؛ اینکه بگوییم گزینه ای وجود ندارد، کم لطفی درباره سایر مربیان است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در رابطه با برنامه فدراسیون برای کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: شهرزاد مظفر همچنان یکی از گزینه های تیم ملی است. معمولاً در 6 ماهه دوم سال به دلیل درگیری بازیکنان با لیگ برتر، اردوهای تیم ملی ماهی یکبار برگزار می گردد و همچنین با توجه به اینکه نزدیک ترین رویداد ما در مسابقات آسیایی حدود دو سال آینده است، بنابراین هنوز زمان باقی است. ما نمی توانیم مربیان را الزام کنیم در چنین شرایطی در اینجا بمانند، درحالی که گزینه های خوبی هم از نظر اقتصادی و هم شرایط حرفه ای برای آنها پیش آمده است.

وی تأکید کرد: ما می توانیم از نگاه مثبت نیز به این قضیه نگاه کنیم و این را یک اتفاق خوب بدانیم که مربیان ما این پتانسیل را دارند که در کشورهای همسایه و در سطح برتر فعالیت نمایند.

صوفی زاده در پاسخ به این سؤال که آیا باید به راحتی مربیان خود را از دست بدهیم، گفت: راحت از دست نداده ایم و این خبر هنوز رسماً از سوی مظفر اعلام نشده است؛ با مظفر نیز صحبت کنید و پس از شنیدن صحبت های او درباره این موضوع تحلیل کنید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مظفر را از دست نداده ایم، او هنوز جزو گزینه های راهنمایی تیم ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظفر را از دست نداده ایم، او هنوز جزو گزینه های راهنمایی تیم ملی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید