(عکس) تومار چند باشگاه در اعتراض به آغاز مجدد لیگ برتر

به گزارش وبلاگ بایوس، در فاصله کمتر از 10 روز تا شروع مسابقات لیگ برتر، هنوز تردید های جدی برای چند باشگاه درخصوص شروع لیگ برتر وجود دارد و حالا 7 باشگاه خصوصی فوتبال ایران و دو باشگاه بحران زده با ارسال نامه ای به سرپرست فدراسیون فوتبال یعنی حیدر بهاروند اعلام نموده اند که از حضور در ادامه مسابقات لیگ نوزدهم معذور هستند.

(عکس) تومار چند باشگاه در اعتراض به آغاز مجدد لیگ برتر

باشگاه های تراکتور، شهرخودرو، نفت مسجدسلیمان، ماشین سازی، پارس جنوبی، پیکان و نساجی ارسال کنندگان این نامه هستند که این بار امضای بازیکنان خود را هم زیر نامه دارند و در متن آن نیز نوشته اند: مقایسه لیگ کشور عزیزمان با سایر کشور ها به دلایل مختلف قیاس مع الفارغ است. از جمله این که فقط در کشور ماست که فدراسیون و سازمان لیگ باوجود سیر صعودی ابتلا به کووید 19 اصرار به برگزاری ادامع مسابقات لیگ دارد.

همچنین در ادامه از بزرگان و زعمای فوتبال پرسیده شده که بر مبنای کدام دلیل منطقی و علمی یقین حاصیل نموده اند که شرایط کشور از حیث شیوع و خطر ابتلا به این بیماری کشنده بهتر از سه ماه قبل است تا وجدان بیدار نیز در پی آن حکم به پذیرش ادامه مسابقات دهد.

در این نامه از فدراسیون فوتبال خواسته شده تا عواقب ناشی از آغاز لیگ را برعهده بگیرد و در سرانجام آن بازیکنان، مربیان و دست اندرکاران این تیم ها، انصراف خود را از لیگ برتر اعلام نموده اند. این 7 باشگاه تاکید شده که در صورتی که فدراسیون جوابگوی این نامه و درخواست تیم ها نباشد، موضوع را به نهاد های بین المللی از جمله فیفا ارجاع خواهند داد تا مشکل به این شکل حل گردد. این در حالی است که ابتدا نامه چهار باشگاه به دست رسانه ها رسید و در ادامه پارس جنوبی، پیکان و حالا نفت مسجدسلیمان نیز به جمع تیم های انصراف دهنده اضافه شده اند. با این حال کیفیت نامه ارسالی، همان چیزی است که ارسال شده و برای اطلاع بیشتر از ماجرا، باید منتظر اطلاع رسانی رسمی از سوی باشگاه ها بود.

منبع: ورزش 3

منبع: فرارو

به "(عکس) تومار چند باشگاه در اعتراض به آغاز مجدد لیگ برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) تومار چند باشگاه در اعتراض به آغاز مجدد لیگ برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید