شرکت های خلاق حوزه اقتصاد دیجیتال توانمند می شوند

به گزارش وبلاگ بایوس به نقل از معاونت علمی، ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص از برگزاری دوره های آموزشی و برنامه نویسی که توسط شرکت های دانش بنیان برگزار می گردد، حمایت می نماید.

شرکت های خلاق حوزه اقتصاد دیجیتال توانمند می شوند

یکی از مهم ترین اولویت های معاونت علمی و فناوری، تربیت نیروی انسانی و متخصص در حوزه های مختلف علمی و فناوری است. به همین دلیل ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از برگزاری دوره های آموزشی برنامه نویسی، شبکه و مدیریت حمایت می نماید.

یکی از عوامل توسعه مالی، اجتماعی و فرهنگی، گسترش همه جانبه آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد است. یکی از صنایع راهبردی که در کشور به نیروی انسانی خلاق و ایده مند احتیاج دارد، حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات است.

صنعتی که هر روز با تحولات اساسی روبرو می گردد و آموزش نیروهای فعال در آن یک موضوع مهم و حیاتی به شمار می رود. از این رو ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از اولویت های خود را حمایت از برگزاری دوره های آموزشی قرار داده است.

این دوره های آموزشی با هدف تربیت نیروهای کارآمد در حوزه ICT، رشته های مهندسی شبکه و برنامه نویسی به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد. شرکت های دانش بنیانی که در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی فعالیت می نمایند می توانند با شرکت در این دوره ها، توانمندی خود را افزایش دهند.

شرکت های دانش بنیان و خلاق می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی https://www.sematec-co.com مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرکت های خلاق حوزه اقتصاد دیجیتال توانمند می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های خلاق حوزه اقتصاد دیجیتال توانمند می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید