شروط کرانستون برای ورود دنیای به ابرقهرمانی، باید شرور باهوش باشم

به گزارش وبلاگ بایوس به نقل از ایندی وایر، برایان کرانستون بازیگر، نویسنده و کارگردان در گفتگویی از تمایل خود برای بازی در فیلم های ابرقهرمانی سخن گفت؛ تمایلی که 2 شرط پیش زمینه آن است.

شروط کرانستون برای ورود دنیای به ابرقهرمانی، باید شرور باهوش باشم

کرانستون 62 ساله که بازی در فیلم و سریال های مهمی را در کارنامه خود دارد، تا کنون نقش اصلی در اقتباس های سینمایی کتاب های مصور و دنیای ابرقهرمانان نداشته و در عین حال هیچگاه احتمال آن را هم رد ننموده است. او اخیرا در مصاحبه با Screen Geek فاش نموده که مدت هاست که قصد دارد نقش شخصیت مستر سینیستر - Mister Sinister ابرشرور مجموعه کمیک مردان ایکس – X-men را بازی کند. شخصیتی که تا کنون به صورت رسمی در مجموعه فیلم های ابرقهرمانی مارول معرفی نشده است.

البته کرانستون ضمن ابراز این تمایل گفته است که برای پذیرفتن این نقش دو شرط باید محقق شود. او گفته است: من می خواهم نقش شروری را بازی کنم که یک درجه باهوش تر از قهرمان فیلم باشد، نمی خواهم پیروزی را راحت و احمقانه به ابرقهرمان فیلم تقدیم کنم؛ وگرنه خیلی حوصله سربر و ناامیدکننده می شود.

او در ادامه شرط دومش را اینطور اعلام کرد: شاید خودخواهانه به نظر برسد، ولی من نمی خواهم نقش کاراکتری را ایفا کنم که پیش از این بارها بازی شده است، نمی خواهم با کسی مقایسه شوم و بعد مثلا بگویند این این کمیسر گوردون فلان بود و بیسار. نمی خواهم این کار را انجام دهم، نقشی را می خواهم که پیش از این کار نشده باشد.

پیش از این یک بار از مسیتر سینیستر در بخش انتهایی تیتراژ مردان ایکس: آپوکالیپس (2016) و یک بار در ددپول2(2016) رونمایی شده است. همچنین قبلا در خبرها آمده بود که قرار است از این شخصیت در فیلم آینده مارول یعنی جهش یافته های جدید استفاده شود که در نهایت از فیلمنامه حذف شد. خوش شانسی مارول و فاکس اینجاست که کرانستون می تواند تا زمان مناسب رونمایی این کاراکتر صبر کند.

آخرین حضور برایان کرانستون در یک پروژه بزرگ و پرخرج به فیلم پاور رنجرز در نقش Zordon مربی رنجرها در سال 2017 برمی شود. او در همین سال در درام آهتزار آخرین پرچم نیز حضور داشت.

اوج کار برایان کرانستون در سینما را بازی در ترامبو (2015) در نقش دالتون ترامبو می دانند که نامزدی جایزه اسکار، گلدن گلوب و بفتای بهترین بازیگر مرد را برای او به همراه آورد و در تلویزیون این بازی در نقش فراموش نشدنی والتر وایت در سریال افسار گسیخته بود که چندین جایزه امی و گلدن گلوب نصیب او کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شروط کرانستون برای ورود دنیای به ابرقهرمانی، باید شرور باهوش باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروط کرانستون برای ورود دنیای به ابرقهرمانی، باید شرور باهوش باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید