ساخت شهری از شیرینی توسط معماران

معماران برای شرکت در یک نمایشگاه معماری سالانه قصد دارند یک شهر ساخته شده از شیرینی را جهت برانگیختن میل به طراحی بسازند.

ساخت شهری از شیرینی توسط معماران

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، معماران برای اینکه نشان بدهند طراحی های شهری می تواند جالب و حتی خوشمزه باشد، مصالح سنتی ساختمان سازی را با شکر و ادویه، برای ساخت یک شهر خوراکی شیرینی زنجبیلی جایگزین کردند و قرار است این شهر خوراکی در موزه ویکتوریا و آلبرت شهر لندن به نمایش گذاشته گردد.

این نمایشگاه سالانه معماری توسط موزه معماری لندن در تاریخ 8 دسامبر تا 6 ژانویه (17 آذر تا 16 دی) برگزار می گردد. در این نمایشگاه از معماران، طراحان و مهندسان خواسته شده که یک شهر پایدار و جامع از آینده را خلق نمایند.

یکی از طراحان به نام رابرت نولان درباره شرکت در این نمایشگاه می گوید: ما مدل های زیادی را طراحی می کنیم تا به هدف نمایشگاه دست پیدا کنیم. اگر بتوانی خودت را ببینی که با شیرینی زنجبیلی در حال خوش گذرانی هستی و سپس چیزی را که می خواهی بسازی را با واقعیت پیوند بزنی متوجه خواهی شد که این کار خیلی هم سخت و دور از واقعیت نیست.

در این شهر ساخته شده از شیرینی یک ماشین ریسمانی ساخته شده از سس، مسیر دوچرخه سواری و پیاده رو ساخته شده از شکر وجود دارد در حالی که طراحان یک پناهگاه مدرن را برای افراد بی خانمان نیز طراحی نموده اند.

نولان همچنین معتقد است باید حین ساختن شهر خیلی مراقب باشیم چراکه ممکن است در بین ساخت آن متوجه گم شدن یکی از قطعه ها به دلیل خورده شدن شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ساخت شهری از شیرینی توسط معماران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت شهری از شیرینی توسط معماران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید