دریافت 300 دلار در ازای خوردن روزانه یک آووکادو!

محققان چهار دانشگاه مایل به پرداخت 300 دلار برای شرکت افراد در آزمایش مصرف روزانه یک آووکادو به مدت شش ماه به منظور معین دقیق اثر کاهش وزن این میوه چرب هستند!

دریافت 300 دلار در ازای خوردن روزانه یک آووکادو!

به گزارش خبرنگاران و به نقل از تک تایمز، پژوهشگران چهار دانشگاه در آمریکا، 300 دلار به افرادی که هر روز یک آووکادو بخورند، پرداخت می نمایند که به نظر می رسد معامله خوبی برای کسانی که عاشق این میوه هستند باشد.

افرادی که این پیشنهاد را قبول می نمایند، در یک مطالعه شرکت خواهند کرد تا معین گردد که آیا خوردن آووکادو به کاهش وزن کمک خواهد نمود یا خیر که این موضوع جای تعجب دارد، چرا که آووکادو حاوی بیشترین میزان چربی بین همه میوه ها است.

دانشگاه لوما لیندا، دانشگاه ایالتی پن، دانشگاه توفتس و دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس، هر کدام در کوشش برای ثبت نام 250 نفر برای خوردن روزانه یک آووکادو و تحقق اهداف تحقیق هستند.

به گفته دکتر جوآن سابیت، 1000 فرد آزمایشی بخشی از یک مطالعه خواهند بود که آنالیز می نماید آیا خوردن یک آووکادو در روز باعث کاهش چربی شکمی می گردد؟ فرض بر این است که آووکادو به مردم کمک می نماید چربی شکم خود را آب نمایند و موجب کاهش وزن می گردد.

افراد برای واجد شرایط بودن، باید حداقل 25 سال سن داشته باشند، دور کمرشان حداقل 101 سانتی متر یا 40 اینچ برای مردان 89 سانتی متر یا 35 اینچ برای زنان باشد.

افرادی که به عنوان شرکت نمایندگان آزمایش پذیرفته می شوند، باید به مدت شش ماه، روزانه یک آووکادو بخورند و گروهی از آنها نیز طی این مدت باید ماهیانه تنها دو آووکادو بخورند.

شرکت نمایندگان به صورت تصادفی در یکی از این دو گروه قرار خواهند گرفت و یک MRI رایگان و غربالگری سلامتی خواهند شد.

پس از اتمام موفقیت آمیز این مطالعه، شرکت نمایندگان قادر خواهند بود 300 دلار خود را دریافت نمایند.

چالش افرادی که در گروه مصرف روزانه یک آووکادو قرار دارند این است که باید در نحوه مصرف این میوه خلاق باشند تا از آن سیر نشوند و هر بار از آن لذت ببرند.

آووکادو به عنوان یک کمک نماینده موثر به کاهش وزن در رژیم غذایی کتو شناخته می گردد که بدن را به یک حالت متابولیکی درمی آورد که به عنوان حالت کتوزیس شناخته می گردد.

کتوزیس یا کتوز، وضعیتی است که در آن میزان کتون ها در بدن افزایش می یابد. این وضعیت معمولا به به طور عمومی در بدن ایجاد گردیده و همراه هیپرکتونِمی(افزایش میزان کتون ها در خون) است. کتون ها با فرایند کتوژنز در زمان کمبود ذخایر گلیکوژن کبدی ایجاد می شوند.

استواستات و بتا-هیدروکسی بوتیرات از کتون هایی هستند که برای فراوری انرژی استفاده می شوند. ورزش زیاد یا دیابت درمان نگردیده از جمله علل کتوز هستند.

رژیم کتو در حال حاضر یکی از محبوب ترین روش های کاهش وزن و همچنین ایجاد استقامت در ورزشکاران است.

هرچند مطالعات دیگری در مورد روش های کاهش وزن وجود دارد، از جمله یک قرص معجزه گر که ممکن است به مردم اجازه دهد هر چیزی را که می خواهند بخورند بدون اینکه اضافه وزن بگیرند، در عین حال تکنیک جدیدی که کربوکسی درمانی(carboxytherapy) نامیده می گردد، گاز کربن دی اکسید را به بافت زیر شکم تزریق می نماید تا چربی شکم را رفع کند.

ضمن اینکه طبق مطالعات محققان کلینیک مایو در آمریکا، عدم صرف صبحانه به مردم کمک نمی نماید وزن کم نمایند. در عوض آنها را در معرض خطر بالاتری برای افزایش وزن و چاقی قرار می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دریافت 300 دلار در ازای خوردن روزانه یک آووکادو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریافت 300 دلار در ازای خوردن روزانه یک آووکادو!"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید