جاده ورودی فرخ شهر در هفته دولت به بهره برداری می رسد

به گزارش وبلاگ بایوس، حسین کاوه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به افتتاح جاده ورودی فرخ شهر(بلوار امام رضا) در هفته دولت، گفت: این جاده نقش مهمی در توسعه شهر فرخ شهر دارد.

جاده ورودی فرخ شهر در هفته دولت به بهره برداری می رسد

وی افزود: این جهت در حال آسفالت بوده و قرار است که در هفته دولت با حضور مسئولان شهرستانی و استانی به بهره برداری برسد.

رئیس شورای اسلامی فرخ شهر بیان نمود: جاده ای که افتتاح می شود، ورودی شهر فرخ شهر از سمت اصفهان است و این جهت چون به پر تردد ترین محور استان چهارمحال و بختیاری اتصال دارد تاثیر بسیاری زیادی به ورود مسافران و گردشگران به این شهر دارد که همین امر نیز می تواند تاثیر بالای در توسعه بازار این شهر ایفا کند.

کاوه ادامه داد: فرخ شهر اولین شهر بزرگ استان در محور ورودی استان از سمت استان اصفهان است که باید از ظرفیت برای توسعه فرخ شهر بهره گرفت.

وی گفت: هم اکنون در تلاش هستیم که یک مجموعه گردشگری بسیار زیبا در کنار جاده ورودی فرخ شهر دایر کنیم که همین امر نقش به سزایی در ورود مسافر و گردشگر به این منطقه دارد.

رئیس شورای اسلامی فرخ شهر ادامه داد: فرخ شهر یکی از شهرهای تاریخی استان است که سالانه میزبان مسافران و گردشگران بسیاری است.

وی بیان نمود: وجود پارک جنگلی سرچشمه و همجواری با پارک حفاظت شده تنگ صیاد یکی از مهمترین ظرفیت های شهر فرخ شهر به شمار می رود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جاده ورودی فرخ شهر در هفته دولت به بهره برداری می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده ورودی فرخ شهر در هفته دولت به بهره برداری می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید