توئیتر رقیب مایکروسافت برای خرید تیک تاک شد

به گزارش وبلاگ بایوس به نقل از دیجیتال ترندز، به نظر می رسد توئیتر نیز قصد خرید تیک تاک را دارد و به رقیبی برای مایکروسافت تبدیل شده است. اما هنوز تعیین نیست این شبکه اجتماعی می تواند در مقایسه با مایکروسافت قیمت بالاتری برای خرید ارائه کند یا خیر.

توئیتر رقیب مایکروسافت برای خرید تیک تاک شد

روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی جدید به نقل از یک منبع مطلع فاش نموده توئیتر مذاکرات اولیه برای خرید تیک تاک را شروع نموده است.

البته به گفته این منابع مطلع چنانچه توئیتر بخواهد این عملیات ادغام را انجام دهد باید سرمایه خود را افزایش دهد. زیرا ارزش بازاری توئیتر 29 میلیارد دلار و تقریبا به اندازه ارزش سرویس های تیک تاک در آمریکا است که رئیس جمهور آمریکا دستور خرید آنها را صادر نموده است.

اریک گوردن پروفسور دانشگاه میشیگان در این باره می گوید: توئیتر برای فراهم کردن سرمایه لازم جهت خرید سرویس های تیک تاک در آمریکا با چالش بزرگی روبرو است. ظرفیت دریافت وام شرکت محدود است.

از سوی دیگر شرایط خرید تیک تاک توسط توئیتر هنوز تعیین نیست اما این شرکت معتقد است به اندازه مایکروسافت با تحقیقات گسترده آنتی تراست روبرو نخواهد شد.

این درحالی است که هفته گذشته پس از تهدید ترامپ به ممنوعیت شبکه اشتراک گذاری ویدئو تیک تاک، مایکروسافت قصد خود برای خرید این اپلیکیشن را خاطرنشان کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توئیتر رقیب مایکروسافت برای خرید تیک تاک شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیتر رقیب مایکروسافت برای خرید تیک تاک شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید