تعداد متوفیان اردیبهشت ماه کرونا در تهران به 9 نفر هم رسیده بود

به گزارش وبلاگ بایوس، رئیس شورای شهر تهران به اشاره به افزایش مجدد مبتلایان و مرگ و میرها از کرونا گفت: در اردیبهشت ماه میزان مرگ و میرها به شدت کاهش پیدا کرد در حالی که تهران عدد 9 را تجربه نموده بود.

تعداد متوفیان اردیبهشت ماه کرونا در تهران به 9 نفر هم رسیده بود

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ بایوس، محسن هاشمی امروز در خاتمه دویست و بیست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در جمع وبلاگ بایوس اظهار کرد: در جلسه امروز موضوعاتی مختلفی مطرح شد که در ابتدا لایحه دو فوریتی اعطای مجوز به شهرداری تهران برای انجام معاملات مربوط به تکمیل، توسعه و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در دستور کار شورای شهر نهاده شد که اعضا به این لایحه دو فوریتی رأی مثبت دادند.

وی توضیح داد: همچنین در پی حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر در هفته پیش، اعضای شورای شهر تهران درخواست کردند مسئولان مربوطه اعم از اداره کار و وزارت بهداشت در صحن شورای حاضر و گزارشی را در ارتباط با این حادثه ارائه نمایند که یکشنبه گذشته از اداره کار در جلسه حاضر و گزارشی را مطرح کردند ا ما بنا به مشغله مسئولان وزارت بهداشت، این مسئله به زمان دیگری موکول شد.

رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: در همین ارتباط با آقای زالی تماس برقرار کردیم و از وی دعوت کردیم تا در جلسه حاضر شوند، اما با توجه به مشغله کاری آقای زالی نتوانست و در نهایت معاون خود را برای حضور در جلسه معرفی کرد که در ادامه و با توجه به توضیحات میرهاشمی معاون زالی، توضیحات مطرح شده مورد پسند اعضا قرار نگرفت که با توجه به شرایط بنده تصمیم به ختم جلسه کردم تا درگیری لفظی بین اعضا و معاون زالی پیش نیاید.

وی توضیح داد: همچنین در ادامه جلسه به موضوع باغات پرداخته شد و هشت پرونده مورد آنالیز نهاده شد.

هاشمی همچنین با اشاره به افزایش مرگ و میر ها و مبتلایان به کرونا گفت: متأسفانه مجدداً ما در پیک کرونا نهاده شدیم و این در حالی است که تعداد مبتلایان رو به افزایش است و تعداد مبتلایان روز گذشته که بالغ بر 160 نفر بود که 70 نفر آن ها مبتلایان کرونایی تهران بودند که متاسفانه جان خود را از دست دادند.

رئیس شورای شهر تهران گفت: در حالی این اتفاق اتفاق افتاده است که در اردیبهشت ماه تعداد فوتی ها بر اثر ویروس کرونا به 19 و حتی 9 نفر در تهران رسیده بود.

وی همچنین به بازگشایی مشاغل و استفاده از حمل و نقل عمومی از سوی شهروندان گفت: طبق آمار، هم اکنون استفاده از مترو به حدود 1.5 میلیون رسیده است و چنانچه از ماسک استفاده نشود کنترل ویروس کرونا سخت و سخت است و در واقع این بیماری پیر، جوان و کودک نمی شناسد.

هاشمی همچنین با اشاره به آلودگی هوا و تاثیرگذاری آن بر افزایش کرونا گفت: امیدواریم مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تعداد متوفیان اردیبهشت ماه کرونا در تهران به 9 نفر هم رسیده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد متوفیان اردیبهشت ماه کرونا در تهران به 9 نفر هم رسیده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید