بوناچیچ: انگیزه نداشتن پرسپولیس مثل داستان بچگانه است، مطمئنم ذوب آهن در لیگ برتر می ماند

به گزارش وبلاگ بایوس، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از ادامه حضور این تیم در لیگ برتر ابراز اطمینان کرد و از انگیزه شاگردانش برای کسب امتیاز مقابل قهرمان زودهنگام رقابت ها گفت.

بوناچیچ: انگیزه نداشتن پرسپولیس مثل داستان بچگانه است، مطمئنم ذوب آهن در لیگ برتر می ماند

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بایوس، لوکا بوناچیچ با تبریک روز خبرنگار درباره شرایط ذوب آهن در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: ما در شرایط خیلی جالب و خوبی برای بازی با پرسپولیس روبرو نیستیم، چون مبارزه کردن با قهرمان چند دوره و امسال کار ساده ای نیست و بازی سختی با پرسپولیس داریم. من قهرمانی پرسپولیس را به این تیم تبریک می گویم، ولی ما به عنوان ذوب آهن همه جوره آماده هستیم که پا به پای پرسپولیس بجنگیم و اگر شد، سه امتیاز را هم در تهران بگیریم.

وی در مورد مطرح شدن صحبت هایی پیرامون انگیزه نداشتن پرسپولیس در بازی فردا یادآور شد: اینها داستان بچگانه است. گل محمدی و پرسپولیس به عنوان یک مربی و تیم حرفه ای و جدی مطرح هستند. آنها به زمین می آیند که صد درصد با همه توان بازی کنند. من این حرف ها را قبول ندارم. گاهی اوقات روبه رو شدن با تیمی که نفرات جوان تر را در ترکیب گذاشته، سخت تر از زمانی است که با بازیکنان اصلی به میدان می رود. به هرحال ما آماده ایم و برای پیروزی به میدان می رویم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن راجع به اهدای جام قهرمانی به پرسپولیس در انتها بازی فردا خاطر نشان کرد: پرسپولیس با شایستگی قهرمان شد و ما هم باید همه کار کنیم که با پیروزی مان، جشن کوچکی برای خودمان بگیریم، مثل آنها.

بوناچیچ درباره حضور ذوب آهن در منطقه خطر گفت: درست است که در منطقه خطر هستیم، اما کمترین تقصیر بر گردن ماست، چون بعداً به تیم اضافه شدیم. از طرف دیگر ما شش هفت امتیاز را که در جیب داشتیم، با اشتباهات داوری نشد که به دست بیاوریم. البته این توجیه نیست، ولی واقعیت این است که ما امتیازات حساسی را که در دست مان بود، اگر اتفاقات نرمال و فوتبالی بود و داوری هم عادلانه تر بود، از دست نمی دادیم و شاید الان حداقل 30 امتیاز داشتیم. متأسفانه الان این اتفاق نیفتاده است و ما در منطقه خطر هستیم. این باعث شده است که زیر استرس باشیم و شرایط مان سخت شده است، اما به این فکر نمی کنیم. ما آماده هستیم و تلاش می کنیم که پیروز از سه بازی انتهای لیگ بیرون بیاییم و نتیجه موردنظر را بگیریم.

وی در مورد اضافه شدن رحمان رضایی به کادر فنی ذوب آهن اظهار کرد: پیش از این اتفاق با من صحبت شد و قبول کردم. این اتفاق خوبی است که افتاده، چون به کسی نیاز داشتیم که برند فوتبال باشد و فدراسیون او را بشناسد. به دلیل اتفاقات عجیبی که برای مان افتاده است، با توجه به اضافه شدن کسی مثل رضایی می توانیم در زمینه هایی که قرار است در فوتبال به ما کمک شود، بهتر از اینها باشیم.

بوناچیچ در انتها شرح داد: ذوب آهن تیمی بزرگ و ریشه دار است که جایگاهش و لیاقتش حضور در لیگ برتر است. من امیدوارم و اطمینان دارم که در لیگ باقی خواهد ماند و به حیات و زندگی خودش ادامه خواهد داد. از این بابت مطمئنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوناچیچ: انگیزه نداشتن پرسپولیس مثل داستان بچگانه است، مطمئنم ذوب آهن در لیگ برتر می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوناچیچ: انگیزه نداشتن پرسپولیس مثل داستان بچگانه است، مطمئنم ذوب آهن در لیگ برتر می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید