بهاره رهنما در نمایش مضرات دخانیات یا بیوه نویسنده فقید

به گزارش وبلاگ بایوس، بهاره رهنما از اول آبان با نمایش مضرات دخانیات یا بیوه نویسنده فقید به کارگردانی مقداد اسلامی روی صحنه می رود.

بهاره رهنما در نمایش مضرات دخانیات یا بیوه نویسنده فقید

به گزارش وبلاگ بایوس به نقل از روابط عمومی گروه، نمایش مضرات دخانیات یا بیوه نویسنده فقید به نویسندگی و کارگردانی مقداد اسلامی از سه شنبه یکم آبان ماه در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه می رود. این نمایش شامل دو پرده است که بهاره رهنما بازیگر پرده بیوه نویسنده فقید و مقداد اسلامی بازیگر پرده مضرات دخانیات هستند.

دو پرده این نمایش به طور کامل از هم مجزا هستند اما در عین حال هر دو در قالبی کمدی به روابط زناشویی می پردازند. بیوه نویسنده فقید برای اولین بار است روی صحنه می رود و داستان زنی است که در یک برنامه تلویزیونی از همسر درگذشته اش که نویسنده بزرگی بوده است، صحبت می نماید.

مضرات دخانیات بازخوانی نمایشنامه آنتوان چخوف است که مقداد اسلامی آن را پیش از این در کانون بازیگری استاد سمندریان روی صحنه برده بود. مرحوم حمید سمندریان پس از سرانجام اجرا و در حضور سایر هنرجویان درباره این اثر گفته بود : من بیش از 50 اجرا از مضرات دخانیات در ایران و سراسر جهان دیده ام اما بی شک این اجرا بهترین و درست ترین آن هاست.

پیش فروش این نمایش پس از بازبینی نهایی در سایت تیکیت شروع خواهد شد و ساعت اجرا متعاقبا اعلام می گردد.

مجید موسوی تهیه کنندگی این نمایش را به عهده دارد. همچنین آوا فیاض مدیر تبلیغات و روابط عمومی پروژه است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بهاره رهنما در نمایش مضرات دخانیات یا بیوه نویسنده فقید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاره رهنما در نمایش مضرات دخانیات یا بیوه نویسنده فقید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید