برنامه های نوروزی شبکه سحر، مستندها و فیلم هایی که دوبله می گردد

به گزارش وبلاگ بایوس، شبکه سحر برنامه ها، فیلم ها و سریال های مختلفی را برای ایام نوروز 98 در نظر گرفته است.

برنامه های نوروزی شبکه سحر، مستندها و فیلم هایی که دوبله می گردد

سریال همه خانواده من به تهیه کنندگی امین عباس اف با مضمونی مرتبط با تحویل سال، ماجراهای یک خانواده در ایام نوروز را روایت می نماید. سریال چک برگشتی هم به مدیریت دوبلاژ سلیمان فرضعلی اف به زبان آذری، دوبله شده که در قالب سریالی طنز در 13 قسمت 45 دقیقه ای پخش می گردد.

مستند امپراتوری سنجاب ها، درباره زندگی گونه ای ایرانی از سنجاب ها است که با تصاویری حرفه ای تصویربرداری شده و با دوبله در یک قسمت 73 دقیقه ای برای بینندگان آذری پخش خواهد شد.

مستند امپراتوری سنجاب ها زندگی سنجاب ها در نهاوند و بعضی شهرهای دیگر کشور را به تصویر می کشد. تصویربرداری این اثر را فرشاد افشین پور با دوربین های بسیار پیشرفته و متعددی که در لانه های پرندگان و حیوانات به مدت 18 ماه کار گذاشته شده بود، بر عهده دارد.

در کانال کردی شبکه سحر برنامه پیشواز نوروز که تولیدی است و با ساختار جنگ مانند به استقبال از نوروز می رود، در روزهای 27 و 28 اسفند 97 ساعت 22:45 پخش خواهد شد. این برنامه، 90 دقیقه است و تهیه کنندگی آن را مصطفی محمودی بر عهده دارد.

ویژه برنامه تحویل سال نو هم به صورت زنده و به مدت 3 ساعت در 29 اسفند از کانال کردی پخش می گردد. این برنامه با دعوت از مهمانان، خوانندگان و… لحظاتی خوش را در آستانه تحویل سال نو، برای بینندگان رقم خواهد زد.

برنامه تولیدی ویژه نوروز نیز در 13 قسمت 90 دقیقه ای به تهیه کنندگی مصطفی محمودی تهیه شده که در ایام نوروز ساعت 23 پخش می گردد.

مجموعه عروسکی نمایشی شبکه گانگسترها برای نوروز 98 به لهجه سورانی دوبله شده است و در 15 قسمت هر روز ساعت 17:45 به مدت 20 دقیقه پخش می گردد.

مستند نوروز همایون به آداب و رسوم نوروزی شهرهای مختلف در ایران می پردازد و در چهار قسمت 40 دقیقه ای در روزهای اول، سوم، چهارم و پنجم نوروز ساعت 21:30 پخش می گردد.

مستند ایران گرد به زبان کرمانجی دوبله شده و به معرفی شهرهای ایران می پردازد. در این برنامه، گزارشگر به شهرهای دیدنی ایران رفته و آثار باستانی و صنایع دستی این شهرها را معرفی می نماید. این برنامه در 12 قسمت 50 دقیقه ای تهیه شده است که هر شب ساعت 18 پخش می گردد.

مجله ورزشی هم به تهیه کنندگی مهدی منظوری رویدادهای ورزشی ایران را در سالی که گذشت و مهمترین افتخارات و کسب نتایج ورزشکاران کشورمان را در تورنمنت های ورزشی مرور خواهد نمود. این برنامه در چهار قسمت 50 دقیقه ای تهیه شده است که در ساعت 21:30 پخش می گردد.

برنامه زنده آوا و نما که به لهجه سورانی پخش می گردد از خوانندگان کردی دعوت می نماید تا با حضور در این برنامه، ترانه های کردی را بسرایند. بینندگان هم با تماس تلفنی، قطعاتی از خواننده ها می خوانند که این برنامه روزهای 6، 7، 8، 10، 12، 13، 14 نوروز پخش می گردد. مجری این برنامه اسعد خوشگوار و تهیه کننده آن مهدی میرچی هستند.

فیلم های سینمایی ایرانی مرخصی شب عید، ملک سلیمان، باور آرامش، سوپر استار، ناسپاس و تله فیلم آقای مدیر در ایام نوروز از کانال کردی شبکه سحر به نمایش درخواهد آمد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه های نوروزی شبکه سحر، مستندها و فیلم هایی که دوبله می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه های نوروزی شبکه سحر، مستندها و فیلم هایی که دوبله می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید