بارسلونا در صدد پس دریافت نیمار از پاری سن ژرمن است

به گزارش وبلاگ بایوس، فوتبال دنیا - یک رسانه اسپانیایی احتمال بازگشت نیمار به نوکمپ را قوت بخشیده است.

بارسلونا در صدد پس دریافت نیمار از پاری سن ژرمن است

به گزارش وبلاگ بایوس، رادیو کادناسر اسپانیا مدعی شده که امکان دارد باشگاه بارسلونا برنامه خود برای پس دریافت نیمار از پاری سن ژرمن را جلو بیندازد.

طبق ادعای این شبکه، یکی از گزینه های باشگاه بارسلونا در حوزه نقل و انتقالات، خرید نیمار در سال 2020 با رقمی پایین تر از 200 میلیون یورو است و این باشگاه اطمینان دارد که ستاره برزیلی سابقش ظرف دو سال دیگر و شاید زودتر از آن هم پارک دو پرنس را ترک کند.

خروج نیمار از پاری سن ژرمن با توجه به قرارداد 222 میلیون یورویی که او تابستان سال 2017 با پاری سن ژرمن بست و موضع سفت و سخت باشگاه فرانسوی درباره فروشی نبودن این بازیکن برزیلی خیلی بعید به نظر می رسد اما طبق ادعای کادناسر، باشگاه بارسلونا معتقد است که نیمار با PSG توافقی حاصل نموده که به او اجازه می دهد تابستان سال 2019 با پرداخت شدن 220 میلیون یورو به قهرمان فرانسه، این تیم را ترک می نماید. در صورتی که هیچ باشگاهی حاضر نشود چنین رقمی را بابت خرید نیمار بپردازد، او می تواند با رقمی کمتر از 200 میلیون یورو پاری سن ژرمن را در تابستان سال 2020 ترک کند. کارواخال: نیمار قصد ماندن در رئال مادرید را داشت

چندی پیش نشریه موندودپورتیوو کاتالونیا در گزارشی مدعی شده بود که نیمار از رفتن از بارسلونا پشیمان شده و این موضوع را به اطلاع مدیران این باشگاه رسانده است و به آنها گفته که خیال برگشتن دارد. این نشریه حتی مدعی شده است که نیمار تابستان سال جاری در سفری که به بارسلونا داشته، در حضور یکی از مدیران باشگاه بارسلونا و در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بوده از اشتباه بودن تصمیمش برای ترک نوکمپ گفته و از او خواهش نموده راهی برای برگشتنش به جمع آبی و اناری ها پیدا کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارسلونا در صدد پس دریافت نیمار از پاری سن ژرمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا در صدد پس دریافت نیمار از پاری سن ژرمن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید