امیدی: انصاف نیست پاداش مدال قایقرانان را نصف نمایند، برای رسیدن به طلا کوشش نموده بودیم

به گزارش وبلاگ بایوس، ملی پوش روئینگ کشورمان گفت: قبل از مسابقات برای طلا تمرین و کوشش کردیم اما به دلیل برخی مسائل فنی طلای ما نقره شد.

امیدی: انصاف نیست پاداش مدال قایقرانان را نصف نمایند، برای رسیدن به طلا کوشش نموده بودیم

مریم امیدی پارسا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ بایوس، در خصوص سطح بازی های آسیایی 2018 و همچنین کسب مدال نقره روئینگ دو نفره و چهارنفره در این مسابقات گفت: با توجه به اینکه بازی های آسیایی هر 4 سال یکبار برگزار می گردد، سطح مسابقات بسیار بالا است و همه تیم ها با حداکثر آمادگی وارد مسابقات شدند. ما هم یک سال در اردو بودیم و دو اردوی برون مرزی در چین داشتیم و 11 ماه از یک سال را در اردو سپری کردیم.

وی ادامه داد: تمام کوشش خود را به کار بردیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. دختران روئینگ در کاروان ایران عملکرد خوبی داشتند و اولین دخترانی بودیم که به مدال نقره روئینگ رسیدیم. قبل از مسابقات برای طلا تمرین و کوشش کردیم اما به دلیل برخی مسائل فنی طلای ما نقره شد اگر چه ما همه کوشش خود را کردیم و چیزی کم نگذاشتیم.

ملی پوش روئینگ کشورمان توضیح داد: همه روی طلای 4 نفره ما حساب نموده بودند و 3 ثانیه با مدال طلا فاصله داشتیم. در دو نفره هم واقعا جنگیدیم اما چین تیم اصلی خود که در رنکینگ دنیای صندلی خوبی را دارد، به مسابقات اعزام کرد و واقعا سطح این تیم بالا بود.

امیدی پارسا در خصوص حضور روئینگ در میادین دنیای گفت: حضور ما در میدان دنیای خیلی یاری زیادی خواهد نمود. در دو نفره چند سال است که رکورد کسانی که سهمیه المپیک دارند را می زنیم و اگر واقعا امکانات در اختیار ما باشد، سهمیه المپیک را می گیریم. اگر در میادین دنیای باشیم برای المپیک آماده می شویم و سطح و اندازه و صندلی خود را در دنیا می فهمیم و این موضوع برای ما اهمیت ما زیادی دارد.

وی یادآور شد: همه جا گفتیم که جوایز ما را نصف نکنند. در روئینگ بانوان 6 نفر به بازی های آسیایی اعزام شدیم و ذخیره هم نداشتیم و تیم محسوب نمی شویم. در روئینگ یا 4 نفر و یا دو نفر هستیم و این انصاف نیست که پاداش ما تیمی حساب گردد. به صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هم گفتیم و قرار است با ما جلسه بگذارند؛ امیدوارم این امر محقق گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امیدی: انصاف نیست پاداش مدال قایقرانان را نصف نمایند، برای رسیدن به طلا کوشش نموده بودیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدی: انصاف نیست پاداش مدال قایقرانان را نصف نمایند، برای رسیدن به طلا کوشش نموده بودیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید