افشاگری رسانه اماراتی از 2 پیشنهاد محرمانه فیفا برای کاهش دستمزد ها

به گزارش وبلاگ بایوس، یک رسانه اماراتی از 2 پیشنهاد مخفیانه فیفا برای فدراسیون های عضو در زمینه کاهش دستمزد ها در ایام تعطیلات اطلاع داد.

افشاگری رسانه اماراتی از 2 پیشنهاد محرمانه فیفا برای کاهش دستمزد ها

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ بایوس، نشریه الاتحاد امارات امروز درباره نامه محرمانه فیفا به فدراسیون ها بعد از جلسه برای تصمیم گیری کاهش دستمزد ها در ایام تعطیلات، نوشت: فدراسیون دنیای فوتبال سندی با عنوان محرمانه به تمام فدراسیون های اعضا فرستاد. این سند شامل تصمیم گیری های گرفته شده در جلسه ویدئو کنفرانس فیفا با کنفدراسیون ها است. این سند در 11 صفحه تنظیم شده و 4 پیشنهاد درباره مقابله با ویروس کرونا در ایام تعطیلات مطرح نموده است.

فیفا در ابتدای نامه اعلام نموده با توجه به اینکه در دنیا اتفاقات غیرمنتظره اتفاق افتاده فیفا حق صدور هر رایی را دارد و هیچ عضویی حق اعتراض ندارد.

فیفا در این نامه مخصوصا درباره کاهش دستمزد ها توپ را به زمین فدراسیون های اعضا انداخته است. فیفا 2 پیشنهاد در این زمینه به فدراسیون های اعضا داده است.

در متن مستند فیفا که به دست نشریه الاتحاد رسیده نوشته شده است: فیفا باید بنا به مبادی ارشادی راه چارهی عالادنه برای بحران اقتصادی بوجود آمده از ویروس کرونا پیدا کند. فیفا به دنبال این است تا قضیه دستمزد بازیکنان و مربیان در ایام تعطیلات به خوبی به انتها برسد و منجر به ایجاد پرونده قضایی یا ورشکستگی باشگاه ها نگردد.

پیشنهاد اول فیفا درباره دستمزد ها به توضیح زیر است: تشویق باشگاه ها، بازیکنان و مربیان به توافق بر تعویق یا کاهش دستمزد ها در ایام تعطیلات است. تیم فیفا توصیه های لازم در این رابطه را به فدراسیون های اعضا انجام می دهد.

فیفا از فدراسیون های اعضا خواسته تا یک کارگاه برای کاهش دستمزد ها برگزار نمایند. در این کارگاه فیفا دخل و تصرفی ندارد و کنفدراسیون ها با اعضای خود جلسه می گذارند و بر سر درصد کاهش دستمزد ها توافق می نمایند. این حکم لازم الاجرا برای تمام فدراسیون های اعضا می گردد و فیفا هیچ گونه شکایتی از سوی بازیکنان را قبول نمی کند.

در صورت قبول نشدن پیشنهاد اول فیفا، دومین پیشنهاد این است: باید تمام توافقات بین باشگاه ها با بازیکنان و مربیان در ایام تعطیلات به حالت تعلیق دربیاید تا زمان ازسرگیری مسابقات راه چاره مناسبی برای این دوران اتخاذ گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افشاگری رسانه اماراتی از 2 پیشنهاد محرمانه فیفا برای کاهش دستمزد ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری رسانه اماراتی از 2 پیشنهاد محرمانه فیفا برای کاهش دستمزد ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید