افزایش ماهانه فراوری داروی ضدکرونای رمدیسیویر از 20 هزار به 150هزار آمپول

به گزارش وبلاگ بایوس، اکبر برندگی گفت: فراوری داروی ضدکرونایی رمدیسیویر در کشور به زودی به بالاترین رقم در خاورمیانه خواهد رسید.

افزایش ماهانه فراوری داروی ضدکرونای رمدیسیویر از 20 هزار به 150هزار آمپول

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ بایوس، اکبر برندگی گفت: براساس تخمین ها دو پروژه مهم فراوری داروی پپتید و فراوری واکسن ها تا سرانجام آبان ماه به اتمام خواهد رسید.

وی اضافه کرد: میزان سرمایه گذاری صورت گرفته روی این دو پروژه از سوی ستاد اجرایی فرمان امام بیش از 500 میلیارد تومان است.

مدیرعامل گروه دارویی برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام درخصوص فراوری داروی رمدیسیویر نیز گفت: داروی رمدیسیویر که تا به امروز به گفته پزشکان مؤثرترین داروی ضدکرونای شناخته شده است، در شرکت های تابعه ستاد اجرایی به مرحله فراوری رسیده و با تأیید نهایی سازمان غذا و دارو در اختیار جامعه سلامت قرار گرفته است.

مدیرعامل گروه دارویی برکت اعلام کرد: ظرف چندروز آینده یکی از بزرگترین فراوریکنندگان این دارو در منطقه خواهیم بود و ظرفیت فراوری آن از 20 هزار آمپول در ماه به 150 هزار آمپول در ماه خواهد رسید که امروز پروانه آن از سازمان غذا و دارو اخذ شد.

وی اعلام کرد: در خصوص واکسن کرونا هم چندین مطالعه از چند روش به طور همزمان در دست انجام است که بعضی موارد روی حیوانات با موفقیت تست صورت گرفته و امیدواریم به نتایج مطلوب برسیم.

4076/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "افزایش ماهانه فراوری داروی ضدکرونای رمدیسیویر از 20 هزار به 150هزار آمپول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش ماهانه فراوری داروی ضدکرونای رمدیسیویر از 20 هزار به 150هزار آمپول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید