اظهارات عضو تیم حقوقی فدراسیون فوتبال درباره شکایت ویلموتس به فیفا

به گزارش وبلاگ بایوس، رضا شاه منصوری، عضو تیم حقوقی فدراسیون فوتبال در پرونده مارک ویلموتس اعتقاد دارد پیروزی فدراسیون در این پرونده دور از ذهن نیست.

اظهارات عضو تیم حقوقی فدراسیون فوتبال درباره شکایت ویلموتس به فیفا

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ بایوس، رضا شاه منصوری درباره نشست نمایندگان باشگاه ها در فدراسیون فوتبال گفت: با دستور نبی، نشستی درباره پرونده های خارجی باشگاه ها داشتیم که فدراسیون بیشتر موضع حمایتی داشت. نبی دغدغه های باشگاه ها را جویا شد که امیدوارم این پرونده ها حل شوند.

وی درباره پرونده شکایت مارک ویلموتس از فدراسیون فوتبال توضیح داد: من نباید در این باره حرف بزنم و فدراسیون پیش تر اظهارنظر نموده است. بحثی مطرح شد که فردی به نام دلیشت وکیل فدراسیون است که گفتم این گونه نیست. زمانی که بهاروند به فدراسیون آمد، رویه خوبی ایجاد شد که آنهم ایجاد روحیه تیمی و کارگروهی در موضوعات حقوقی بود.

عضو تیم حقوقی فدراسیون فوتبال در پرونده مارک ویلموتس، مسائل حقوقی را مهمترین مشکل فدراسیون دانست و اعلام کرد: ما چند جلسه درباره این پرونده داشتیم. رویکرد سابق فدراسیون، استفاده از وکلای خارجی بود، اما حل پرونده های مشابه ویلموتس در توان وکلای ایرانی هست.

شاه منصوری در ادامه اضافه نمود: برای راهنمایی پرونده ویلموتس با گزینه های مختلفی از جمله مارکوس موتا، وکیل پیشین تیم ملی برزیل صحبت شده بود که آنها حق الوکاله نجومی می خواستند. دلیشت کنار تیمی که من و فغانپور عضور آن هستیم فعالیت می نماید و مستقلاً حق هیچ اقدامی در این پرونده ندارد. همه تشریفات دادرسی باید از فدراسیون فوتبال انجام گردد و دلیشت مستقلاً وکیل فدراسیون نیست.

وی درباره وقفه در صدور نتیجه پرونده ویلموتس با تعطیلی فیفا گفت: رویه فیفا این گونه است که دفاعیات را در هر دعوی از طرفین می گیرد و سپس به آن رسیدگی می نماید. بیشتر کارکنان فیفا دورکاری می نمایند که در رسیدگی به پرونده ها تأخیر ایجاد شد. ما دعوای متقابلی علیه ویلموتس مطرح کردیم که 18 یا 19 آوریل مهلت پاسخگویی طرف مقابل بود. وکیل ویلموتس هم تقاضای تمدید زمان پاسخگویی داشت.

عضو تیم حقوقی فدراسیون فوتبال در واکنش به بعضی اظهارنظرهای مدیران فدراسیون درباره پیروزی قطعی طرف ایرانی گفت: من موضع فدراسیون را ندارم و روابط عمومی فدراسیون درباره موضع آن شرح می دهد. یکی از بهترین دفاع ها در پرونده ویلموتس بود و اتفاق نادری رخ داد. به نظرم ان شاءالله پیروزی در پرونده ویلموتس دور از ذهن نیست.

شاه منصوری درباره ارسال مدارک فدراسیون به فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد: ما مدارک و نیز لایحه ای بسیار قوی با تنظیم اساتید حوزه حقوقی به فیفا در ایران ارسال کردیم. فکر می کنم پرونده ویلموتس، فتح بابی می گردد تا شاهد پیروزی در احکام حقوقی باشیم.

وی درباره شکایت کارلوس کی روش از فدراسیون فوتبال برای دریافت پاداش سومی جام ملت های آسیا گفت: من در جریان این موضوع نیستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اظهارات عضو تیم حقوقی فدراسیون فوتبال درباره شکایت ویلموتس به فیفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات عضو تیم حقوقی فدراسیون فوتبال درباره شکایت ویلموتس به فیفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید