شروع واریز وام یک میلیونی از صبح امروز

به گزارش وبلاگ بایوس، رئیس کل بانک مرکزی گفت که وام یک میلیون تومانی از صبح پنج شنبه به تدریج به حساب سرپرستان خانوار هایی که کد ملی خود را ارسال نموده اند واریز خواهد شد.

شروع واریز وام یک میلیونی از صبح امروز

به گزارش ایسنا، عبدالناصر همتی در پستی اینستاگرامی اظهار داشت: قبلا گفته بودم که به محض آماده شدن فهرست خانوار ها و 24 ساعت بعد، این واریز انجام می گردد. همچنین قول داده بودم که این واریز پیش از ماه رمضان باشد. از نظر تامین منابع لازم، سیستم بانکی آمادگی کامل را دارد و خوشبختانه همکاران بنده اطلاع دادند که از فردا صبح به تدریج به حساب سرپرستان خانوار ها که کد ملی خود را ارسال نموده اند واریز خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس آماری که به بنده داده اند تا امروز تعداد 17 میلیون و 200 هزار تایید شده اند، بنابراین امروز (پنج شنبه) 17 هزار و 200 میلیارد تومان به حساب سرپرستان خانوار ها واریز خواهد شد. همچنین برای کسانی که به تدریج اطلاعات شان را ارسال نمایند تا پنج شنبه هفته آینده واریز خواهد شد.

رییس کل بانک مرکزی در خاتمه گفت: علاوه بر سیستم بانکی، صندوق ولایت که مربوط به کمیته امداد است، برای حدود 1 میلیون و 400 هزار نفر بصورت قرض الحسنه در این چارچوب واریز خواهد نمود.

منبع: فرارو

به "شروع واریز وام یک میلیونی از صبح امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع واریز وام یک میلیونی از صبح امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید